bugün

ikisi de ananızın vesikalı olduğuna dalalet eder. Bu adamlar canınız için gerekirse 72 saat aralıksız nöbet tutan adamlardır. Benim gördüğüm görev bilincine en çok haiz olan adam bir doktordu (mehmet haberal, kendisini hapisten çıktığından bir iki ay sonra annemin tedavisi sebebiyle gittiğim başkent hastanesinde gece üçte kantinde toz ararken gördüm) biraz insan olun ve gücünüzü yetirebildiğinize sinirinizi kusacak kadar ödlek, şerefsiz olmayın.
ikisi de sizi düzsün. Ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum.
Aq doktorları düzene getirmek için dövmek lazımmış bak bak ulan geberiyor olsan ilk o adamlar müdahele edecekler sana elleri öpülesi insanlardır.
hemşire daha çok cırlar.
Doktor dövmek daha kötüdür.
Evet.
bir polis dövmek değildir.
suriyeli için , mülteci için ikisi de serbest .....
Avusturalya da yer alan bir kamu spotu. Adamların sistemi ne kadar mükemmel. Keşke bizde de olsa;

görsel
Hemşire dövülür mü hiç laaan?!..
görevini yapanlara el kaldıranlar, o elin hukuki işleme tabi olmadan inmesine izin verilmeyeceğini bilmek zorundadırlar.
Avustralyadaki sağlıkçılar da 1000 km öteden gelen hastaya bugün git yarın gel diyor muymuş? Öğle tatilini 14:30a kadar uzatıp hastanın acil işi olduğunda kahvesini alıp kapıyı kilitliyor muymuş?