bugün

sınavın değerine göre farklı hissiyatlar yaşatabilecek durum. iyi değil. hiçbir özel güne değer vermeyen insanlar için önemi yoktur.
doğum gününün sınavların en yoğun olduğu dönemde olması sebebiyle her sene yaşanılabilecek durum.
sınav gününden nefret eden, doğum gününden ise hiç hoşlanmayan insan için zulümdür.
hocadan hediye olarak 10 puan fazla istenilebilir. hocada vermeyebilir, hazırlı olmak gereklidir.
-hocam bugün benim doğumgünüm.
+iyiki doğdun.
-ben istiyorumki siz bana 10 puan fazla verseniz.
+napcaksın 10 puanı, çok sana 7 puan, çalışsaydın 4 puanlık daha, otur yok sana puan muan.
-hmmmmmmmmmmmm..........
edit: şimdi bu niye anlaşılmadı ben anlamadım gayet açık bir diyalog.
her sene yaşadığım kabustur.doğumgünümü ağız tadıyla hiç kutlayamadım.zamanında öss denilen en aptal sınavda denk geldiği için hep iç karartıcı geçiyor.
bir boğa burcu olarak, ikinci dönemin bütün sınavlarının doğum günümle aynı haftaya denk gelmesinden dolayı, sürekli gümbürtüye gitmek.
(bkz: 17 haziran 2007 öss sınavı) ***
doğum gününden bir sonraki gün olmasından daha iyi bi durumdur. aksama bolca dağıtalabilir.*
benim için o sınav ancak büt olur. hiç bir bütte hoş olmadığına göre çok b.ktan bir durum. sınav sana girer sende yeni yaşına:D
şanşlı olduğuna işarettir, kopyadan yakalanmazsa sınavı geçecektir.
doğum gününün ölüm gününe çevrilmesi.
(bkz: kopya çekmek)
çok berbat bir durumdur, hele üniversite sınavına giriyorsanız daha da beterdir, malesef yaşadım biliyorum.