doğrudur. Dişi tahtakurularının vajinaları yoktur. erkek tahtakurusu penisiyle delerek kendisine vajina açar.
http://twitter.com/#!/Tuh...99772448940494848/photo/1
(bkz: azmin zaferi)
(bkz: öğrenince çok şaşırılan bilgiler)
akıllara deliği ya yanlış yere açarsa gibi çılgınca sorular getiren olaydır.
erkek tahtakurularını ilgilendiren durumdur. sayende aydınlandık böcük birader şimdi gidip kendime deliksiz bir dişi arıyorum bakire olsun öyle daha önce üstünde başkasının terlediği 2. el tahtakurularını sevmem ben.
(bkz: kendi işimi kendim görürüm diyen tahtakurusu)
(bkz: kendi vajinasını kendisi yapan erkek)
dişi tahtakurularının vajinalarının olmama durumudur. hazin sonu zahmetlicedir.

(bkz: kızlık kabuğunu delmek)
aynı zamanda genç erkek tahta kuruları'da yetişkin erkek tahta kurularının tecavüzüne uğrar bu yüzden. yetişkin tahta kurusu genç erkeğin tepesine çıkar ve döllenir. genç erkek tahta kurusu ilk çiftleştiğinde kendi spermleri yerine daha önce kendisine tecavüz eden tahtakurusunun spermleri ile dişiyi hamile bırakır. ilk çocukları kendisinden olmaz yani.

çok dramatiktir ve gerçektir.
''erkek adamın isteyipte giremeyeceği yer yoktur'' tezini destekleyen olaydır.
bu haberden sonra bazı abazalar duvarı delip, duvardan kendilerine vajina açmaya çalışacaklar.
azimle düşen damla, duvarı deler misali.
yok artık denilecek hadise. *
erkek tahtakurusunun abazanlıkça çığır açtığını gösterir bu durum.
çığır açmış yetinmemiş bir de delik açmış.
(bkz: mide bulandıran başlıklar)
duvar delen erkek tahtakurusu görüldüğünden beri anlamsızlaşan haber.
yurdum ateistini dumura uğratan olay.
bu da mı tesadüf be!
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
hay allah ne yapsak şimdi.
evrensel bir sorundur. ne zaman azsam ve kudursam, dişi tahtakurularının bu eksikliğine isyan ederim.
bu sebeple, dişi tahtakuruları gecenin bir yarısı tecavüz korkusu olmadan bakkala gidebilir. bu yüzden, dişi tahtakuruları dünyanın en rahat dişileridir.kumsalda üstsüz bile güneşlenebilir bunlar, o derece yani.