bugün

yıllardır izlediğim bilimum türk dizisinde gerçekleşen olay. bıktım lan görmekten valla!burası türkiye anasını satayım, hemen hemen herkes baba tokadı yemiştir. sizin mantıkla hareket etseydi millet, erkeklerin çoğu madde bağımlısı, kızlar ise fahişe olurdu. oldu mu peki? olmadı. demek ki neymiş; bu mantık yanlışmış, gerçeğe uygun değilmiş. o yüzden, yazmayınız böyle senaryolar pls.

olayın nasıl gerçekleştiğini de anlatalım da kimse fransız kalmasın; efenim esas kızımız ya da esas oğlanımız* belirli bir süre babalarıyla problem yaşarlar. bu olay cidden süreç işidir. yani baba daha ilk tartışmada ağız burun dalıp, çocuğunu pert etmez hemen. doğru zamanı bekler.

gel zaman git zaman, esas kız ya da esas oğlan hafif hafif yoldan çıkmaya başlayınca babanın tepesi atar ve basar oracıkta tokadı. ama o da ne? eleman gözlerini fal taşı gibi açmış, ütelik de dolu dolu olmuşken, babaya bakıyor. ben olsam orda dalarım yine ama baba yapmıyor. o da bakıyor sadece. biraz böyle bakıştıktan sonra, esas oğlan ve esas kız evi terk eder, arkadaşına taşınır.

ne lan bu şimdi? hani bizi anlatıyodunuz siz? sittirin lan ordan! bizi anlatıyorlarmış peehh. ben daha babasından tokat yiyip arkadaşına taşınan veya pavyona düşen kimseyi tanımadım. kaldı ki ben de kaçmadım zaten. kötü örnek olmayın lan millete! adam gibi oturtun o karakterleri evlerinde. sinirlendirmeyin adamı yahu!