bugün

http://www.haberturk.com/...5-senaristler-ruh-hastasi

Televizyon dizilerinin çocukların ruh sağlığını bozduğunu öne süren, TBMM Kayıp Çocukları Araştırma Komisyonu Başkanı Halide incekara, aileleri uyardı. incekara, "Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne?"; gibi dizilerin sapıklıkları teşvik ettiğini savunurken, "Senaristler ruh hastası. Ruh sağlıklarından ciddi şüphelerim var" dedi.

Evet efendim... Bu zatın yabancı dizileri kati suretle izlememesini tavsiye ediyor, bundan böyle televizyonlarda "teletubbies" den başka bir şey görmek istemediğimizi arzı lütuflarına bırakıyorum. gerçi ona da çocuklardaki homoseksüelliği teşvik ediyor diye kulp takmıştınız. asıl aklı fikri sekste, sapıklıkta olanın kim olduğu da buradan açıkça meydana çıkıyor sanki; ama neyse yorumsuz...

Hayır, madem çocuklarının izlemesini istemiyorsun; odalarına yolla, başka uğraşlar bul onlar için. Ulan tv'deki her şey çocuk programı olsun o zaman.

bu insanların bu yasaklayıcı zihniyetinin kaybolması için hangi yılda olmamız gerekiyor? çocuğuna sahip çıkamıyor da senden izinsiz televizyon izlemesine göz yumuyorsan, sorunu kendinde ara halide hanım. hadi şimdi bir de çay koy da içelim en demlisinden.
Yazarın girisine şiddetle katılmakla kalmayıp gözlerinden öptüğüm entrydir.

Üç tane çocuk yapın diyeceğine; ilgilenebileceğiniz kadar çocuk yapın dememiş olan bir başsatancığında savunduğu söz öbeği olsa gerektir. gülünür efenim sadece gülünür. ama ağızla değil.
(bkz: kişi kendinden bilirmiş işi)
Doğru söylemektedir. aşkı memnu çıktığından beri ülke düzelemedi. amcasına atlayanlar, yengesini kucaklayanlar... hadi yaprak dökümü'nü geçtim ama her bölümünde 10 tane seks sahnesi olan filmler bence saat 00:00 dan sonra yayınlanmalı.
Özel kanallar ve bu diziler yokken Türkiye'de ne tecavüz oluyordu, ne taciz, ne pandik atma. Dimi? Tabi tabi.

Bunu diyen insan zamanında TRT'de yayınlanan Dallas'ı hiç seyretmemiş herhalde. Sokaklar boşalıyordu sokaklar.

Aşkı memnu'nun ilk TRT'de oynadığını bilmiyor herhalde bu bilmem ne komisyonu başkanı olabilecek düzeye gelmiş, seçilmiş insan.

Ya harbi, biz kimleri seçip gönderiyoruz ulan meclise.
partisinin "sanata karşı olma" politikasına uyum gösteren kişidir.
karikatüristlere dava açıp heykele de tükürür bunlar...!