bugün

5 yıl önce pkklılar halay çekiyor küfürler ediyordu biz araba ile geçiyorduk yolun ortasında kürtçe anıran 10 kürtten ikisi arabaya tekme attı biz aşağı indik Türkçeyi zor konuşuyor zaten kansız bana dedi ne işin var burda ama öyle bi konuşuyorki midemi bulandırdı pislik dedim "kimsiniz siz lan" kimligini göster dedi yanimda iki arkadaşım vardı mustafaya dağ aleti getir dedim 40 liraya aldığım siyah dağcı baltasını aldığı gibi ikisine yumruk çaktım öteki pislikler hemen koştu mustafa baltayı almıştı bir kez boşa salladı sonra bir itin elini ve ikinci itin bacağını derince kesti kanlar şakır şakır akti bunlar anırıyor sokakta otekiler bıçak salladı ama yaklaşamadı kaçtı 4 kişi yerde 6 sıda kaçtı yerde yatan arabaya tekme atan iki piçin suratına tekmeyi koydum toplam 3 kişiydik biri arkadan saldıranlarla ilgilendi orada teröristleri bir güzel dövmüştük.
Hayal nedir, nasıl kurulur.
Ziyaaaaaa demek istediğim olay.
Kul tigin olay uzun olduğu için dikkat edemedim çok telefondan yazıyorum kusura bakma beyim.
helal olsun dedirtendir.

inanmadım ama artıladım amk.
(bkz: hayallerle vatanı kurtaran muhteşem liseli)
ziyaaaaa demek istemediğim olay, inşallah yapmışsındır.
başlık güzel de içerikte bir bok yok olayı.

(bkz:bi ona bi ona
(bkz: onbeş kişiye saldırdım)
"yalancıyı sikmiyorlar ya" felsefesini benimsemiş yazar beyanı.

ayrıca biliyorum silinecek ama;

(bkz: entry nick uyumu)
"baktım olmuyor çektim roketatarı, nasıl sıkıyorum bunlara, bu arada mustafa da boş durmuyor tabi, katanasını çıkarmış 3 tanesinin oracıkta kafalarını gövdelerinden ayırdı" şeklinde devam edesi hikaye.
(bkz: keleş)
farzdır.
15 dakika içinde 1500 kişi ile karşı karşıya gelebeileceğiniz eylem. zira bir kürdü dövüyorsunuz arkasından 100 kişi geliyor. adamlar cebinden çıkartır gibi adam getiriyor. tabi bir kürdü dövemezsiniz en az 3 kişi dolaşır bunlar amk. mecburen 3ünü birden dövüyoruz.
Bir an iç savaş çıkıyor diye sevinmiştim ama... tırt çıktı..