bugün

(bkz: saldırayterk)

inşallah seneye bana surlarını gezdirecek.*
yaz tatillerin de bulundugum ildir. zirve yazin olursa gelecegimdir.
Gidin sur içinde bir diyarbakırlı ile 10 dakka konuşun 11. Dakka ne konuştuğunuz kişiyi ne de cüzadanınızı bulabilirsiniz.
%99'u elektrik faturası ödemeyen yazarlardır.
benim. iki ay sonra yokum evvelallah.
Karaktersizlikte sınır tanımayan, beyni sadece genelleme paikolojisini destekleyen, insanlıktan nasibini almamış, faşizanca bir ırkı ve milleti zan altında bırakabilecek hayasız açıklamalarda bulunan sevgisiz ve saygısız sözde yazar. Tetristeki uzun cubuk kadar işe yaramayan ey israf abidesi, editinde bile olmayan kalitene dikkat çektin. Başarılar.
Çok güzel bir şehirde yaşadıklarını belirteceğim yazarlardır.
Dipnot: olum azıcık surların reklamını yapın, valla yazık.
(#23612279) Sen çok kalitelisin? Çok karakterlisin ya, kadına şiddeti savunuyorsun (#23560520) .beyimiz çok saygın canım, olur olmadık kızların regl günlerine de burnunu sokuyor (#23414443). izmirli kızları genellerken sorun yok, (#22906990) , ben diyarbakirlilari genellerken laf esirgemiyorsun? Kardeşim sen ne biçim delikanlısın?

Benim kalitemi yazdıklarım belirlemiyor kardeş, kaç kitap okudun? Hangi ünidesin? Ne okuyorsun? Hayat felsefen ne? Bana bunlarla gel canım kardeşim.

Ben hiçbir ırkı zan altında bırakmadım ha sen zan altında kalmak istiyorsan orası ayrı. Kürtlükse ben de kürt'üm. Pkk sempatizanı olmadım olmam. Diyarbakır ise sonuna kadar destekçisiyim bu şehrin her türlü, ama iş diyarbakırlıya gelince dur orda kardeş! Tamam eyvallah genelleme yapmam yanlıştı ama oranlarım!! Her 10 diyarbakırlıdan 6 sı hırsızdır veya hırsızlık yapmıştır!!!
fena halde kürttürler.
Malatya olsa olmaz mı.
Nicklerinde "biji, heval, keke, gurban, molotof"içeren kelimeler bulunur ve nick sonuna "21" yani diyarbekir plakası kullanılır.
(bkz: aslan erkegii) dir.