bugün

(bkz: yavaş)
sanki okan bayülgen'in ilk vukuatı. bakın televizyon izlemem. galatasaray şekerspor maçından beri tv'nin olduğu odaya adım atmadım. fakat şu var bu adam tv'nin en taşaklı adamlarından. ne programlar kaldırttı yayından. bu adamı böyle kabullendi millet. siz ne yaparsanız yapın bu adam o programı kaldırtmaz diye düşünüyorum. ha yarın bir gün kalkar göt olurum falan o ayrı. ama olay bu.
bunu diyen arkadaşlar, izdivaç programları ile de mutlu olabilecek arkadaşlardır.
(bkz: oeehh)

yasakçı zihniyetin yeni yırtınması. oldu lan her boku ysaklayalım, o emenike denilen adamın yasal hakları yok mu? olayın ayrıntısını bilmiyorum ama rahatsız olmadı belki? rahatsız olduysa da mahkemeye başvurur tazminatını alır.

sanane?

büyük ortadoğu projesinin eşbaşkanıyım diyen bir adam için kılını kıpırtatmamışların allahın zencisi için kampanyalar başlatması ne komik lan.

cidden ben buna gülüyorum.
özür dilesin, ben bi bok yedim desin, yayında ona girsin efendim. bazı yazarlarıda çoğaltmak lazım.. ırkçılığın karşılığı para diye düşünen zihniyet. bunların hepsini yayından almak lazım. mantığa bak, parayı veren düdüğü çalar misali.