bugün

söylenen her söze inanan, cahil insanlıktır ve dünya nüfusunun neredeyse tamamı da böyledir. çünkü dünyada herkes dinozorların yaşadığını sorgusuz sualsiz kabul etmiştir; ben hariç.

arkadaş din de böyle işte; veriyorsun kutsalı eline; hemen inanıyor, şaka gibi. beyler sıkı durun açıklıyorum; dinozor diye bir şey hiç yaşamamıştır. söylenenlerin hepsi, steven spielberg'ün, jurassic park filmi gişe yapsın diye kurgulanmıştır. adam, yahudi sonuçta, bu yahudilerden de her bok beklenir.

adamlara bak ya; dünyaya dinozoru yutturdular resmen. herkes nasıl inanıyor hayret ediyorum. böyle devasa hayvanlar varmış, eee? işte bunlar otlanıyormuş; yeri gelince adam yiyormuş. eee? sonra meteor düşmüş; bunlar yok olmuş.

çok komik lan; otisabi'den bile komik cidden. şakaysa çok komik, ciddiyse de çok komik, yarıldım durduk yere çünkü.

meteor gelecek de bir tek dinozorları mahvedecek. diğer canlılar ne oldu? başka bir tane hayvan cinsinin, yok olan hayvan cinsinin daha doğrusu fosili yok? ne lan bu? öyle bir olay gerçekten olsaydı asıl insan ırkı kalmazdı? onu yemez, bunu beğenmez insanlar hemen yok olurlardı; çok nazikler canım.

meteor diye, çarpma filan diye bir şey yok, küresel böyle bir şey olsa, daha bir çok canlı yok olurdu. sapıklık lan bu meteor cart curt hikayelerine inanmak, ehe.
sahurda bir şey yemeden oruç tutmanın zararlarına güzel bir örnektir.

(bkz: The Oruç Hit My Head)
vay andaval vay denir kendisine.
meteor hikayesi tamamen uydurmaca olasa da, zavallı dinazorlar nesilleri tükenerek yok olmuşlardır. tazmanya canavarı nasıl ortadan kaybolduysa dinazorlar da yavaş yavaş tükenip gittiler. meteoru kim çıkardıysa cidden tebrik etmek lazım, bir dünya mal inandı bu yalana...
aksine bunu söyleyen kişidir cahil. Eğer o canlının yaşadığını kanıtlayabiliyorsanız yaşamamış diyemezsin. asıl cahil yaşamamış diyendir. ben bunun dersini okuyorum !