bugün

El mahkum diyerek dalıyorsunuz içeri ve 30 dk içinde sizi soyup soğana çeviriyorlar . Anlaşmalılar bunlar zaten firmalarla . Yolcu mecburiyetten yiyor o yemeği yoksa o kadar yol aç acına geçmez . O zaman da bir yemeğe 25 lira vermeyi göze alacaksınız içecekler 5 lira . Ha akıllı davranıp otobüse binmeden önce yemek zulalayanlar var . Onlar da çıkardıkları o yemek kokusuyla tüm otobüsten tepki çekiyor ki haklı da bir tepki bence . Benim tavsiyem börek kek gibi kokmayacak şeyleri yanında getirerek hiç o yol üstü lokantalara muhtaç kalmadan karnını doyurmak .
O değilde ben tuvalete verilen parayı anlamıyorum. Üstüne üstelik zam yapılmış.
türkiyede yolunacak tavuk olarak vatandaş. artık donumu bile aliexpessten alıyorum 15 günde geliyor. sırf bu çakal esnaflara para kazandırmamak için.
Kırıkkale'de yıldırımlar, Kırşehir'de Türkiye şoförler ve otomobilciler odası tesisi, tüm köfteci Yusuf şubeleri yemekleri çok lezzetli ve uygun fiyatlı yerlerdir. Tabi otobüsler burda durmaz.

Doğu bu konuda daha şanssız Elazığ-malatya arası kömürhan köprüsü civarındaki kavurmacılardan başka doğru düzgün yer yok. Opet'ten dankek alıp uyumamak için soğuk nescafe'yle gömüp terörüz var mı diye hep Ufuk çizgisini taramaktan kafa göt oluyor.