niagara şelalesi nasıl coşuyorsa ve kendinden geçiyorsa, aynı şekilde coşmak ve kendimden geçmek için varlığımı devam ettiren ben, din gibi toplumların önüne duvar olmuş bir olgu yüzünden en ufak bir kıpırdanma bile yaşayamıyorum. neymiş efendim, dinen sevişmek caiz değil-miş. ulan madem caiz değil, ne diye islam dininde emir olarak adledilen her şey cinsellik üzerine kurulu? çoğalmayı emreden yaratıcı, yarattığı tembel insanın seks yapması için cinsel zevki vermedi mi sonuçta? kuran-ı kabul ediyorsanız bunu da kabul ediyorsunuzdur; peygamberin cinsel zevki için ayet bile inmişken, şimdi neyin engel çubuğunu götümüze sokmaya çalışıyorsunuz?

bu tam bir gerçek işte. tam sevişecek çağda, dinin etkisiyle resmen kısırlaştırılıyoruz. evet evet, sırf bu sebepten taş gibi hatunlar kendilerini bir örtüye hapsediyorlar. bir de bu yetmezmiş gibi dört duvar arasına tohuma kaçıyorlar. biliyorum ki onlar da sevişirken zevk çığlıkları atıp, niagara şelalesinin serin sularına kendilerini bırakmak istiyorlar. olmuyor, olamıyor. din öylesine sarmış ki örümcek beyinleri, bu taş gibi kızlar örümcek ağlarına dolanıp yaşamlarını heba ediyorlar.

burdan tüm güzel hatunlara sesleniyorum. din denen afyona kendinizi teslim etmeyin. gelin, benim gibi sizin zevklerinizi ve mutlu anlarınızı düşünenlere bırakın kendinizi. şehvet ile kavrulurken şelalemin serinliklerinde hiç yaşamadığınız duyguları tadın. aklın almadığı bu dinden kurtulup kollarıma kendinizi atın, pişman olmayacaksınız.
(bkz: Sıyırdı sonunda)
(bkz: Kaç kırbaç gerekir buna)
(bkz: Boş ver yeğen asıl sen asıl)
sevişmek, dinen yasak değildir.(devamınıda oku hemen tepkini verme) tabi ki yasak değil, ama doğru insanla sevişeceksin, oda evlendiğin kişi olacak tabikide.
sen her önüne gelen ile sevişirsen, evlendiğin insanda her önüne gelen ile sevişirse? bir aile nasıl oluşacak? aile olmaz o zaman ben sana söyleyim ne olacağını ''genelev'' olur. ulan dinden dem vuruyorsun ama sadece yüzeyini inceliyorsun, biraz derinlere in. aş kendini.

mesela diyelim;

sen bir erkeksin ve karında bu yazdığından dolayı her önüne gelen ile sevişti. o zaman sen dine küfür mü edersin? yoksa dua mı edersin, böyle bir kural var diye. ben eminim, sen küfredersin. her boka bir kılıf uyduran bizler bunada bir kılıf uyduruz elbet.

şu başlığı açacak kadar bilgisiz olduğumuzu görmek bile beni endişeye düşürüyor.
(bkz: sıcacık bir sohbete ne dersin) (bkz: ara beni 0900 310 bla bla)modunda entry giren yazar söylemi.
(bkz: ateş seni çağırıyor)
din sevişme demez sadece önüne gelenle sevişme der.
en büyük gerekçesi;
nasıl olsa "ateş beni çağırıyor" o halde bende "sevişmeyi yasaklayan bir dini tanımıyorum diyebilmek.
sevişmek, bize günah olmamalı.