bugün

laikçi insanların 2 yüzlülüğüdür.

her fırsatta dindar insanlara yobaaaaz, dinciiii, şakirt derler. 'dindar ve muhafazakar'ı asla kullanmazlar. aklınca dalga geçiyor bizle kankulilerim böyle yaparak.
ama kendisine laik değil de laikçi deyince. ovvvvvvvvvvvvvvvvv. kıyamet kopuyor panpuliler kıyamet. 'laikçi ne yea, laik lan onun gerçeği cahil, sözlüğe bak yea' gibi ilginç savunmalar. ulan sen niye dinci diyorsun o zaman? empati kur arkadaşım, tek işin bu girinin altına 'troll la bu, ölü taklidi yapın zaaaa' demeyin aq.

bir de laik insan ne ya, evde din ve devlet işlerini birbirinden mi ayırıyorsun. laik devlet tamam da insan...

- aşkım yemek yerken ya da tv izlerken allah demiyoruz. rejimimiz bozulacak dikkat et lütfen.

laikçi daha samimi lan. vallahi.
vicdan muhasebesi yapıp bunu yapmadığım için mutlu olduğum önerme. ben dinci yobaz yerine, pazacı şerefsiz diyorum. dini pazarlayan bu kadar çok şerefsiz olduğunu bilmek üzücü olsa da; ben şerefini satanlara hep şerefsiz demişimdir.
anne babalarının besmelesiz temel attığı tiplerin tribidir. ama ciddiye almamak lazım tabi, zaten epi topu bir avuç kalmışlardır. ekosistemin güvenliği için idare edilmelilerdir. bundan yüz yıl sonra discovery channelde nesli tükenen canlılar belgeselinde izlerken iç geçirilecek yaratıklardır.
edit: son zamanlarda kişinin dinci olduğunu belli eden kelimeler diyerek iyice paranoyaklaştıklarını göstermişlerdir.