bugün

kemalistlerin tamamı değil ama ekseriyetle olan kısmı için şunu söyleyebilirim ki şimdi bu eşlerini kıskanmayan rakıcı batıya AŞIK kesim (bu arada yemin ediyorum çoğu böyle) türban hakkında yok siyasal bir imge yok cumhuriyet kadını tarifine uymuyo diye birbirinden boş bahane üretiyorlar ya o yüzden şunu söyleyebilirim ki bun saydığım bahanelerin hiçbiri bu ayyaşlar için önemli değil. bu ayyaşların derdi islamla. hiçbiri çıkıp ben toplumumuzun örf adet dini değerlerini zamanla deforme edip toplumu islamdan uzaklaştırmak istiyorum ve islamdan nefret ediyorum demiyor saçma sapan bahanelere bel bağlıyor. bak ben kemali SEVMiYORUM HATTA ATATÜRKE KEMAL DiYE HiTAP EDiYORUM DiKKAT EDERSENiZ. ÇÜNKÜ BENiM iÇiN SIRADAN BiRiSiDiR. ama bir kemalist islamdan nefret ettiğini karşımıza çıkıp dürüstçe davranarak itiraf edemiyor. bu atatürke kadına ve hayvanı çok seven iki bira içmekle kendini aydın zannediyor ama rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki çoğusu kör kütük cahil. recep tayip erdoğana muhalef edince elinede iki bira alınca kendilerini aydın görüyorlar o yüzden herbirine acıyorum. bunları değerli kılan tek şey zengin olmaları onu daha önceden osmanlıda yaşayıp askere gitmeyEREK bazıları mal mülk yapan gayrimüslümlerin torunları OLDUKLARINDAN dolayı eski kuşaktan kendilerine miras kalmış.