bugün

adaşım olan, benimle aynı dertleri çekmiş olan, eli ayağı düzgün konuşmasını bilen muhabbeti güzel aycan-î yazar. çok tanımasamda çok severim kendisini be üstad. karmasıda 159 (çikita muz) dur. 159 iyide çikita muz konusunu düşünmem lazım.
uludağ radyo da konuşma fırsatı bulduğum hoş sohbet yazar. her şey gönlünce olsun.
ilginç nicke sahip yazar. Hoşgeldin diyorum.
(#10310862)
5. nesil silik olması gereken canlı türü.

edit: 5. nesil çaylak olmuş. moderasyon çalışıyor demek ki.. özel mesajla ve entrysinde sağa sola orospu çocuğu diyen kişinin silinmemesi çok güzel bi şe...

edit2: çaylaklığı da bir kaç saat içinde kalkmış... böyle karaktersizlik görmedim ben...
ortak dostumuzun pes olması bir acı mı mutluluk mu karar veremediğim yazar. *
(#10880260) nolu girisiyle nickinin hakkını veren yazar.
"zaaaaaaaaaa" diye gülen aynı anda bir inci sözlük yazarı olarak düşündüğüm yazar. lakin kendine çeki düzen ver yavrucuğum yanlış yollardasın.
çok felaket pis kokar diye tahmin ediyorum.
bu arada yazarmış.
renktaş yazar. selam olsun.
(#12917413) helal olsun diyorum başka da bir şey demiyorum. ruhuna rengine kurban!
nickine her baktığımda güldüğüm yazar. çok çok sevilesidir, selam çakıyorum buradan.

ayrıca sözlük dışı platformlardan da saldırı yapmamasını şiddetle istiyorum, bazen annemle konuşuyormuşum gibi hissettirebiliyor eheh. * yakın zamanda değerimi daha çok anlayacağına eminim ama iş işten geçmiş olacak, umalım da değsin. *
doğum günü kutlu olasıca.

az önce bir entry'de gördük ve kutladık.

bu adam gider.

http://www.youtube.com/watch?v=r8Okis3t2Q8&feature=related
böyle bir adi, bir gıcık, bir pis yazar.

şaka len. severiz. şokolade tadında bir yazar.

editobello:şaka deyü yazdıklarımın hepsi aslında gerçek. aşure yiyip yiyip bana nispet yapıyorsun ya bir de, ayıp.
(#8571624) entrysi ve son derece zekice olan nikiyle sesli olarak güldürmüş, sözlüğün gülen yüzü 5. nesil yazar.
yakışıklı bir user. yiğidi öldür hakkını yeme şimdi, cidden öyle.
kızlar pm atın abimize.
melonun bi kendisine kötülük ettiğini düşündüğüm yazar..
kötü gün yazarıdır.

"yaşam,gecenin konusu" olduğundan belli bir saat diliminden sonraki sohbeti muazzamdır.

ayrıca hemşerim olmasından dolayı tarafımdan torpillidir.
kokmaz ya o.
(#22252549) görmek için yeni gözler alması gereken yazar.
nikin güzelmiş kardeş güle güle kullan.
ama dilenci 1.25tlye kadıköy rıhtımda martı döner yediyse onun osuruğu da pis kokar.