bugün

Mühendislik sayıya dayalı bir bilim olduğundan "sayıların dili olmaz sayılar evrenseldir" diyerek yırtabilecek mühendis.
-"you're an engineer. you're expected to do anything impossible." diyen * o.ç ...şunu derseniz,

-"What To Expect When You're Expecting." kendisinin de mal olduğunu, laf olsun diye birşeyler salladığını görürsünüz.
Sıçmış mühendistir afedersin.
c# bilen mühendistir.
(bkz: dilemma)
mühendisliğin dil bilmekle bir alakası olmamasından mütevellit dil bilmeyen insan kategorisinde yorumlanması gereken mühendistir.
(bkz: dil bilmeyen insan)
ilginc bir yaklasim ancak dogruluk payi var sanki , nedense universite bize ingilice kompozisyon yazdirdiklarinda sinifta yazamayanlara hocanin bizzat sunu dedigine sait oldum : '' Arkadaslar siz kendi dilinizi iyi bilmiyorsunuz ki yabanci bir dilde kompozisyon yazasiniz. '' Aynen boyle dedigine sahit oldum , acaba ne kadar dogru orasi tartisilir .
(bkz: kaldırım mühendisi).
Keşke olabilse.
Öğrenmek zorundasınız diye diye diretilerek dil öğrenmekten hiç memnun değilim.
"you're an engineer. you're expected to do anything impossible." cümlesini anlayamayacak mühendistir. bu adamların türkçe dersleri de zayıf olur genelde. ygs-lys den bahsetmiyorum vesselam.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar