bugün

"you're an engineer. you're expected to do anything impossible." cümlesini anlayamayacak mühendistir. bu adamların türkçe dersleri de zayıf olur genelde. ygs-lys den bahsetmiyorum vesselam.
Keşke olabilse.
Öğrenmek zorundasınız diye diye diretilerek dil öğrenmekten hiç memnun değilim.
(bkz: kaldırım mühendisi).
ilginc bir yaklasim ancak dogruluk payi var sanki , nedense universite bize ingilice kompozisyon yazdirdiklarinda sinifta yazamayanlara hocanin bizzat sunu dedigine sait oldum : '' Arkadaslar siz kendi dilinizi iyi bilmiyorsunuz ki yabanci bir dilde kompozisyon yazasiniz. '' Aynen boyle dedigine sahit oldum , acaba ne kadar dogru orasi tartisilir .
mühendisliğin dil bilmekle bir alakası olmamasından mütevellit dil bilmeyen insan kategorisinde yorumlanması gereken mühendistir.
(bkz: dil bilmeyen insan)
(bkz: dilemma)
c# bilen mühendistir.
Sıçmış mühendistir afedersin.
-"you're an engineer. you're expected to do anything impossible." diyen * o.ç ...şunu derseniz,

-"What To Expect When You're Expecting." kendisinin de mal olduğunu, laf olsun diye birşeyler salladığını görürsünüz.
Mühendislik sayıya dayalı bir bilim olduğundan "sayıların dili olmaz sayılar evrenseldir" diyerek yırtabilecek mühendis.