bugün

damlarda gezenlere itafhen.

görsel

ölen hakkın rahmetine kavuşmuştur. gerçi ne şehit oldu ne gazi de.

yenileri gelmesin ...uyarı tabelası.
ölüm üzerinden böyle bir şey üzerine iki saniye ayırıp da gülme ihtiyacı duymak bile ne kadar düşündürücü aslında.
Ölen bir insan evladıyla dalga geçmeye çalışan dangalak söylemi.

Boyle zigotların recmi vacip.
bira şişesi koyup sübliminal mesaj vermiş birde orospu çocuğu.
vay be, yavşaklıkta gerçekten limit yokmuş dedirten sözümona karikatür. bir polis memuru da düşüp ölmüştü, hatırlarsanız. kimse dikkat polis düşebilir ehehehe demedi. bazılarının hızla insanlıktan çıktığının resmidir. yazık gerçekten. sinirlenemiyorum bile artık. üzülüyorum sadece.
Çapulcu düşerse elbet düştüğü yerden daha güçlü olarak kalkacaktır ayağa ama siz bir gün düşerseniz ne bok yiyeceksiniz bakalım? O zaman göreceğiz o ak götünüzü.
allaha peygambere sövüp damda polisin üzerine su deposu fırlatmaya çalışırken, kendi kazdığı çukura düşen ve sonrasında da bir kesim çapulcular tarafından ''polis furdu yhaaa x('' iftiralarına sebep olan kişiye itafen söylenmiş esprili bir cümledir.
insanlıktan çıkmak nedir in cevabı. birde ali ismail için trafik tabelası yapsanız. onada yaparsınız yeminle.
güldürmüştür .
larva söylemi.
faşistlerin kafasına düşecek taştır, ama hala farkında olmadıkları için ölümlerle alay edebiliyorlar. tıynet ve zeka meselesidir.

edit: ilgili beddua = "inşallah kafanıza çapulcu kadar taş düşsün".
güldürmüştür efendim ve aslında acı olan şu ki ölüme gülebiliyoruz oh olmuş diyebiliyoruz halbuki "onlar bize 'onlar' demese; biz çoktan 'biz' olmayı kabul etmiştik" çok yazık.
görsel