bugün

Bizim yörede radyo üzerinden vuruyorlar. Şöyle anlatayım:

-Hırsız neyi çalmaz? Bilen ilk 30 kişiye ücretsiz digiturk üyeliği (2-3 saniye geçer) kurulumu.
-Ara kızım ara hemen söyle.
-Alo cevap zil.
-Bravo efendim bildiniz ve kazandınız. Adres bilgilerinizi alalım.

Öğleden sonra ben evdeyim ve 2-3 kişi gelir kurulum yapılır falan. Sözleşme çıkarılır. Tam olarak hatırlamıyorum ama 15-20 sayfa birşey. imzaladım ve tam kapıdan çıkarken:

-Bu ücretsiz değil mi şimdi?
-Hayır efendim aylık 30 tl 2 yıl taahhütlü üyelik yaptık.
-Nasıl olur sabah radyoda babama ücretsiz demişlerdi.
-hayır ücretsiz olan kurulum sadece yanlış anlamışsınız.

Ve o an gerçekten elimde silah olsa hapis yatma düşüncesi beni hiçte korkutmayacak kadar sinirlenmiştim. Peki deyip kapıyı kapattım.
Peki neden yazdım bunu? Şunun için ki: Siz de düşmeyin, anlatın herkes öğrensin. Ayrıca aradan geçen 1.5 yıldan sonra yaptığım iptal başvurusu için lütfen bakınız. (bkz: digiturk üyelik iptali)
şimdi üye olduğunuz taktirde anasının nikahına kadar tüm film, dizi ve yetişkin kanalları ücretsizdir.
Beni şöyle kandırmışlardı. Gerçi kandırma demeyelim benim meyilim vardı zaten.
Satış temsilcisi: St
Ben: gsa
St: efendim hangi takımlısınız acaba?
Gsa: galatasaraylıyım
St: bende Galatasaraylıyım. Ligde iyi gitmiyoruz şl de ilk maçımız biraz can sıkıcı oldu ama eminim aslanlarım düzeltecek durumu.
Gsa: kesinlikle inanıyorum bende. Çok daha iyi olacağız.
St: efendim takımımızı desteklemek anlamında eğer digitürke üye olursanız bizi çok mutlu edersiniz
Gsa: peki nedir durum biraz anlatın
Sta: efendim takımımıza canımız feda. Şu şu kanallar yıl sonuna kadar hediyemiz, kurulum ücreti yok toplam şu para
Gsa: yap ulan yap üye
St: çok teşekkür ederim. En büyük Cimbom.
Daha sonra formaliteler tamamlanmış ve üyelik gerçekleşmiştir.
digitürke sadece lig icin para verilir arada ariyorlar d smarta uyeyim ben diyorum kapatiyorum ttnet te öyle al birini vur ötekini d smartin paket icerigi digiturke gore cok guzel maxi pakete 50gb akk olan sinirsiz net ve hd kanallarla birlikte veridigim fiyat 70 tl utanmadan arayip sadece internet olan aketi 63 tl ye sunmaları zaten ayri bir konu gidin başkasını kazıklayın millet kazıklana kazıklana hakkını aramayı oğreniyor biraz dikkat ile bunada gerek yok. kazıklanmayın pirim vermeyin rekabet iyidir.
güncel Önemli Başlıklar