bugün

Kesinlikle insanı çileden çıkartandır. Ararsınız müşteri hizmetlerini kapatmak istiyorum dersiniz. Neden derler. Anlatırsınız ama nafile. Uzunca anlatıp kesin karara vardığınızı anlayınca "bir akrabanıza eşinize dostunuza aktaralım hesabı isterseniz" derler ve iyice çıldırırsınız.

-Şimdi kapatırsanız 50 tl ekstra ücret ödemek zorunda kalırsınız ama.
-isterse 5000 tl olsun kapatacam artık kardeşim gerekirse kredi çeker gene kapatırım yeter.
-Ama beyefendi bla bla bla...
-Kardeşim kapatmak istiyorum artık, kimseye aktarmak istemiyorum. Kimseye kötülük yapamam. Böyle bir laneti kimseye bulaştıramam.
-Ama beyefendi rerörörrerörör...
-Aması maması yok. Euzubillehimine-digiturk...
-Yapma asdasdas...

Şaka bir yana, sonunda tamam dedirttim ve iptal için dilekçe fakslamam gerekiyormuş. Rezillik resmen. işim gücüm yok gidip faks bulacam. Gittim buldum faksladım. Ne zaman dönerler, ne zaman elimdeki aleti almaya gelirler, o ana kadar geçen süre içerisinde faturalandırma yaparlar mı bilmiyorum.

Son olarak bir tavsiye : Kullanmayın kullandırtmayın. Euzubillehimine-digiturk deyin iki de kulhu okuyun tamamdır. Selametle.

Edit : Dilekçeyi gönderdikten yaklaşık 3 saat içerisinde dönüş yaptılar sms olarak. Diyor ki: Sayın yekeni, iptal talebiniz tarafımıza ulaşmış olup yayınlarınız 03.11.2013 tarihinde kapanacaktır. Mevcut üyelik haklarınız 2 ay saklı tutulur.

2 ay saklı tutulması nedir anlayamadım ama hayırlısı. Bakalım ne hinlik düşünüyorlar.
imkansızdır.

kara delikten kurtulmak gibidir.
mafya üyeliği gibidir. girişi vardır ancak çıkışı yoktur. ısrarcı olursanız da sizi çok güzel yıpratırlar.
Eger gerceklesirse surukleyici, saglam bir oyunun final bolumunude gecip oyunu tamamlamis zevki alabilirsin. Hatta biraz daha ileri gideyim adamin dotunden kan aliyorlar resmen. Anlatilan diyalogun aynisina sahit oldum. Zordur efendim insani sinir hastasi eder. Ama bir an once basarirsanda buyuk bir haz alirsin.
2 haftadır üyeliğim donduruldu benim isteğimle. 3 defadır Fax gönderiyorum elimize ulaşmadı diyorlar. olay basit bir işten gurur meselesine döndü.
güncel Önemli Başlıklar