bugün

sorumsuzlugu yuzunden üniversite 1. sınıfın dersini 4. sınıfta alan sahsımın son senede kanırta kanırta yaptıgın seyın olumsuz halı. ılerısı ıcın buyuk acılar getırecek, dersten kalındıgından etrafta sovecek kımsenın bulunamamasıyla yastıklar dovulerek aglanacaktır. *
diferansiyel denklemler dersinin, tam da ders secimi haftasinda mufredattan kaldirilmasinin ogrenilmesi uzerine sixteen sene gerceklestirilemeyecek eylemdir. mufredat disi * olsa bile kredili alamiyoruz yani o derecede.

ha, bu dersin yerine server-side programming geldiydi, onu da projesine kasmadan oturdugum yerden ba ile gecmistim.

simdi sorarim sana ey sozluk!
diferansiyel denklemler dersine calisamamak benim sucum mu? ha? hayir! bu kahpe dunyanin asagilik oyunlarina yenik dusmeyecegim, asla yenilmeyecegim. kendi kendime soz veriyorum burada, yaziyorum da ayrica. oh bebek sen gittin gideli..
sekizinci senede -belki de daha sonra- af beklemenize sebep olabilir. Yıllar yılı, "ulan o dersi verseydim sonraki dersleri de alabilecektim..." şeklinde yakınırsınız, ne çare!?
Son af 95 yılından itibaren geçerli olacakmış. Yani korkmayın, nasıl olsa af çıkar.