bugün

uzun zaman sonra aramıza dönen diablo oyununu almak için geceden sıraya girmiş güruhtur.

indi yiğitler meydana.. *

http://www.neslihareket.net/canli/taksim.htm
kafaları güzel insandır. bi bekle ucuzlasın amk.

sorsan ülkede fakirlik var derler mnski. işte bunları öldüreceksin sadece açlar kalsın. belki o zaman akıllanırız. bunları gören aç yok herkes tok diyor amk.
fakir ve kuru bir kalabalıktır. yahu ben parası neyse verip diablo 6'yı bitirdim millet hala 3'ü yeni alıyor. ya siz mi çok mu geridesiniz ben mi 2090'da yaşıyorum anlamıyorum.
kimisi için manasız gelebilir ama unutmamalıdır ki, diablo 1 den itibaren oynayıp, 2000'li yılların başından beri diablo 3 ün çıkmasını bekleyen, artık sabırları kalmamış güruhtur. saygı duyulmalıdır. düşünün ki 13-14 yaşında bir ergen idik cow level da exp kasarkene. 10 senedir bekliyorum lan! (bkz: bir arkadaşım)
Kafayi calistirip on siparis verenlerin icinde olmadigi grup.
Annemin bugün arayıp o kuyruktaysan benim evladım olduğunu söyleyip gezme dediği güruhtur. Ayrıca böyle şeyler hep amerika'da olur sanırdım harbi küçük amerika olmuşuz... Teyzelerin beklemesi çok ilginç...
oyunu alamayanlarda bile güzel bir anı oluşturan olaydır.
Bence oradaki kalabalığın yarısı firmanın kendi elemanları ,orayı kalabalık gösterip reklam yapıyorlar. Bizde burada konuşuyoruz, hiç bilmeyen merak ediyor .
Diablo 3 kuyrugunda tüm gece beklersiniz, kiz arkadaşınızı 3 dk WC'nin önünde bekleyemezsiniz. Yazıklar olsun size!
televizyonda izledim çok şaşırdım,
bilmem kaç milyonluk istanbul'da sevgilisi olmayan adamız baktım, sarı saçlı, mavi gözlü kız diablo 3 sırası bekliyor 3 gün, ne işin var kızım diablo ile git bir sevgili yap kendine takıl gez dolaş, sırf bu oyunlar yüzünden sevgilimiz olmuyor, gerçi o kız biri ile çıksa nolur, muhabbet he aynı olur akşam bilmem kimi gördüm kasıyordu, ordan şuraya gittim o bunu ışınladı filan, üzülüyorum yahu, böyle güzel kızlar nedne sıra bekliyorlar bu oyun için gelsen bana ben senin için beklerim zaten o sırada yap kendine bir sevgili beklesin akşama kadar,