bugün

sağlık bakanı olmuşsun ama insan olamamışsın dedirten açıklaması.

hem polise devlete karşı geleceksin hem de sonra ambulans bekleyeceksin
vay amk.
hem yakarız hem yıkarız.
hem karşı çıkana saldırır yardım etmeyiz diyor amk çocuğu.
objektif bakıldığında mantıksızdır. pkklı köpeklerin leşlerine ambulans yetiştiren kurumdur sağlık bakanlığı.
tam tayyip erdoğan ı sevmeyip onun ülkesinde yaşamak söylemi kafasıyla edilmiş insanlık dışı laf.
sosyal devlet adamının, bir sosyal sıçma girişimidir.

bravo gençler, böyle böyle çıkacak o "melake" maskeniz.

metin lokumcu'nun ölümü ile ilgili "allah rahmet eylesin" demek yerine "ama o bana neler dedi" diyen bir öndere de böylesi kuyruklar yaraşır zaten...
ambulanslar vergiyle değilde akplilerin baba parasıyla alındığından saçmalıktır.
(bkz: bizi 7 2 yıkmadı tc nin ne haddine)
bir eli açıp devletten yardım beklerken diğer elle de bu pankartı kaldırmaktır.
Hukumet acisindan bakarsak kendisine karsi gelen, oy vermeyen herkesin sindirilmesi yada yok edilmesi gerektigi icin onlarin mantigiyla son derece dogru olan aciklamadir.

Ancak hangi iktidar, hukumet, kral, sultan, padisah yada imparator vardirki halkina zulmettikten sonra cezasini cekmemis. Bir gun o yuzde ellide bir sekilde bu hukumetten ve icraatlarindan zarar gorecek veya cikar saglayamayacak.

iste o gun filmi basa saracagiz, hukumet degistirecegiz, yeniden herseyin guzel olacagina inanacagiz.
Sonrada butun hayallerimizin yerle bir olmasini izleyecegiz.

Not: yapilmis olan bu soylemden ve aciklamayi yapan bakanimdan bir saglikci olarak utanc duyuyorum. Bakanim, size ogretmedilermi, her insanin sirf insan oldugu icin saglik hizmeti alma hakki vardir.