bugün

başkanlık konusundaki fikirlerini söyledikten sonra partisinin ve tabanın tepkilerinden sonra " mecliste destekleriz ama sandıkta desteklemeyiz " şeklinde demeç verip daha da kötü duruma düştüğüdür. daha beter ol.
yani diyor ki ;
demokrasiye falan inandığım yok
ama konu akabe olursa akan sular durur.
kendisi bir stepne olduğu için kıvırmıyor, yuvarlanıyordur.
artık beni pek ilgilendirmeyen durum. mhp türkçüler için artık bitmiştir. bu saatten sonra bizden oy yerine başını alırsın. %8 le baraj altında kalması dileği ile.
benim bildiğim ise başkanlık sistemine karşı tavrı zaten belli idi bahçelinin. önceden karşı olduğunu söylemişti. şimdi dediğini tekrarlıyor. zira ak partinin dezenformasyonu o denli ki, bakıyorum vakti zamanında mhp'ye, ülkücülere, bahçeli'ye demediğini bırakmayan orospu ağızlı ak-çakallar birden bahçeliyi över olmuşlar. memlekette de öyle bir olay var ki, ak-parti karşıtları ak-partililerin övdüğüne düşman olduğu gibi, ak-parti taraftarları da, ak-parti karşıtlarının övdüğü adama, adamın kim ya da ne olduğuna, ne dediğine bakmadan, düşmanlık güdüyorlar.
bahçeli de böyle bir muhabbetin kurbanı.
an itibariyle mhp grup toplantısında da devam eden batmadır. bir de numaradan bağırması var ya; gül gül öldürür.
bahçelinin devlet kadroları için efendisiyle anlaştığını yazmıştım burada daha önce..

hatta bir üniversitede ki ülkücü-çakal kadrolaşmanın jet hızıyla gerçekleştirildiğini de yazmıştım..

bağzı arkadaşlar savunadurun..

fetöcü diye devlet memuru ayıklama mefhumunun ilk furyasından sonra bütün devlet kadroları bunu konuşuyor duruma gelmişti..

bağzı arkadaşlar uyanmasa da olur..

o ülkesini çok seven, ırmağının akışına ölenler var ya..

hah işte tam olarak onlar, yine memleketini satmıştır..

günaydınlar ola..