bugün

Haklısın insan aktroll olup Kemalist numarası yapınca
Bu tip bilgileri pelikan yapısından alıyor demek ki.
sen nasıl cehape eleştirirsin len aq. cehap'ı övmüyorsan kesin aktrollsün len aq.
deva'nın ne böyle bir vizyonu ne de böyle bir heyecanı var. lider suntasına karşı çıkanların sürekli babacan'da bahsetmesi ve onun dışında ele avuca gelecek tipte isimlerin olmaması da düşündürücü. Deva'da bir tek babacan var? AKP'nin iktidara gelmeden önceki kadrosuna bir bakın.

o kadar paraya ve insan kaynağına yazık etti babacan.
Libary denen eski akp'li kudurduğuna göre bal gibi bir hakikattir.
Akp içinden çıkıp temiz kalmış babacan.

görsel
Bana aktroll yancısı diyen eski akp yalakası olan şahsa sorumdur: Ergenekon skandalı zamanında, şifre skandalında, 1 mart tezkeresinde,çiftçinin Ananı da al git denerek aşağılandığı zaman akp'ye muhalif miydin, değil miydin ?

Sorunun cevabı hayırsa o zaman azıcık utanma duygun varsa sözlüğe giriş yapmazsın.

Sadece o değil. Aktroll olduğumu kanıtlamazsan şerefsizsin.

Ki zaten öylesin eski tarihci76.

Ancak tescillersin.

Al bunu da sok bir tarafına.

https://m.uludagsozluk.com/e/45242129/
https://m.uludagsozluk.com/e/44983186/

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski kaşarlar melek oldu, senin akp artıkları da başımıza muhalif oldu.

S.... oradan !
Libary bol laf salatası yapıyor ama asıl sorulan sorulara cevap vermiyor.
Akp tedrisatından geçtiği o kadar belli ki.

Ki ilk bulaşan da sensin bana.
Normal bir tartışma varken beni hedef gösteren sensin.

Bir de gerzek kemalistler, pis ulusalcılar diyerek muhalefeti bölen kim ?

Ki o dediğin insanlar daima muhalifler.

Senin gibi S... yiyince muhalif kesilenlerden değil.

Sen soruma cevap ver ve kanıt sun yersen tabii.
burada bile cehapeden bahsedenler var burada söz konusu olan deva, cehape ne alaka?
partiler ve liderler değişemiyor mu.
fikir değiştiremiyorlar mı.
hiç kimsenin değişmemesini siyasetçilerden hele türkiye'deki siyasetçilerden beklemek ahmaklıktır.
ülkede değişmeyen siyasetçi mi var?
mesela d*ğu p*rinçek, bir ap*cu oluyor, bir k*münist, bir atatürkçü, bir ülk*cü, bir a*pli vb. sürekli değişiyor.
eskiden b*hçeli ve erdoğan, kılıçdaroğlu ve davutoğlu birbirlerine saydırıp duruyorlardı.
bu yüzden bazı siyasiler partiden ayrılıyorlar ve yeni parti kuruyorlar zaten.
gerçi s*dullah erg*n gibi birisini partide tuttukları için, partisinde ş*yh s*id'i ananlar olduğu için ve valsten rahatsız olanlar oldukları için çok sempatik bakmıyorum bu partiye ama;
sanki 2012 öncesi ali babacan ve şimdiki ali babacan aynı.
siyasette 24 saat bile uzun bir süredir.
Aslında akp artığı olarak daha da kötüdür. Akp fetö ayrımında akp tarafında kalmak isteyip kalamamışlara hitap etmektedir.
akıllara gelen ilk şey (bkz: aynı topun laciverti)
memleket ve zafer partisi de MHP nın devamı zaten.
akp artığı insanların kurduğu partidir. muhalefet tarafına geçip kendilerini aklama çabasındalar. bunlardan hesap sormak yerine bunlarla ortaklık kuranlar da onlarla aynıdır.
Gayet mantıklı bir fikir. Şimdi bunun daha iyi farkına vardım yani dolayısıyla sıkıntı yok.
Haberim olmadan beni kendilerine üye yapmış parti. Cimerden yazdık bakalım bekliyoruz.
görsel
güncel Önemli Başlıklar