bugün

öğrencilerini günaha iten öğretmendir, ayıp valla ya resmen sekise davet.

geçen dersteydik, ders ingilizceydi, üniye gidiyom ben çok zekiyim muhaha, önde nurcan oturuyodu ona dokunup havaya bakıyodum komik şaka felan yapıyodum ama bana bakıp gerizekalı diyip önünü dönüyodu yarılıyodum falan, yanda fatih vardı arkim, çalışkan bide kasları var delik deşik eder falla. neyse konumuza döniyim, kerim vardı diyer tarafımda pipisini elliyodu böyle kocaman, bi baktım utandım falan napıyosun? dedim, oğlum hocanın göte baksana dedi, bi baktım üçlü koltuk gibiydi muhaha diye güldüm, ne gülüyon salak dedi, bende bunun günah olduğunu ve ceyennemde yanacagını ilettim kendisine, hadi lan felan dedi ve bakmaya devam etti. o sırada hoca önünü döndü ve kerim'i öyle gördü, çık dışarı seni sapık boy diye bağırdı, ingilizceci diye öyle konuşuyo sapık boy yani sapık erkek arkim demek eyer girl deseydi sapık kız arkim demekti du yu andırsitend me? neysem işte dışarı çıktılar sonram öpüşmüşler galiba ayçalar aralarında konusuyodu ama ben inanmıyom kerim yapmaz öle şey. dedem bitlenmiş ya muhaha nenem haşlar suyla yıkadı falla, gitmiş ormana bitlenmiş manyak almış taramalıyı taramalıyla inek avlıcakmış manyak ya.
Bir de bunu alışkanlık haline getiren bayan ingilizce öğretmenleri vardır ki öğrencileri her gün gusül abdesti almaktan bıkmıştır.
türkçe derslerine beden hocasının girdiği liseli kelamı.
yanlış sözlüğe entry girildiği hissiyatı yaratan buram buram ergen fantazisi kokan yazarlık denemesidir.
(bkz: inci sözlük)