bugün

piyasa olmuş dershanelerin iğrençliklerinden biridir. okulda verilmesi gereken eğitim adam gibi verilmediği için haftasonlarınıda eğitimle geçirmek zorunda kalan öğrencinin, 5. ders kaçıp guitar hero oynamasına anlayış göstermeyen ve hemen aileye mesaj çakıp, evde kaos ortamı oluşmasına neden olan dershanedir.

- oğlunuz saat 17.30 daki şerafettin dıllıbıdık hocamızın hızlandırılmış fizik dersi etüdüne katılmamıştır. iyi akşamlar, hödük dershaneleri.
(bkz: sözlük veledlerinin yaş ortalaması)
öğrencimiz veli numarasını uyanıklılık yapıp yanlış verdiyse bir problem çıkmayacaktır. *
Dersaneye kayıt yaptırırken çaktırmadan kendi cep numaranızı vererek atlatacağız durum.
eğer dershane sekreteri salak değilse ve numarayı doğru almışsa aileye gider, lakin tam tersiyse...
2 yıl boyunca 3 kardeşin dersaneyi kırma ve sınav mesajlarını aldım. dersaneyi de aradım lakin çocuklar dersaneden alınınca mesajlar gelmemeye başladı sanırım, düzeltemedi bi türlü salaklar.
çocuklar da az asmadı dersi, bi görseydim soracaktım ama hesabını!
dershane sekreterini bir yıl boyunca yemekteyseniz veya aranız iyiyse hiç ulaşmayacak mesajlardır.
"2 taneydi efem" şeklinde cevaplanır tarafımdan.