bugün

"girdi mi fener götünüze?" tarzı sözleriyle insanda tiksinti uyandıran kız türüdür. *
ıyyyyy ne çirkin kızdır o ya. ıyy, ben şahsen galatasaraylı bir kız olsaydım yapmazdım, fenerbahçeliler düzgün insanlardır.
sorsan kadroyu sayamayacak olan kızdır.

takımının yendiğini tesadüfen görüp bari maç muhabbeti yapiyim de havam olsun diye düşünmekte, hayatının hatasını yapmaktadır.

o işler öyle olmuyor ablacım.
nefret edilesi kızdır. eğer bir aşığı varsa da onu kendinden soğutmayı başarır.
" bakın ben çatir çatir küfür edip maç muhabbeti yapabilen erkeklerin hayalindeki o kızım" diyen ama esasında erkekleri götünden anlamiş olan kızdır.
futbol maçlarından bir ot anlamayan, dikkat çekmek için ilgileniyormuş gibi görünen kızdır. cidden taraftar olsaydı, adam gibi bir şeyler yazardı. bir de kendisi şampiyon olan takımın taraftarı olunca, bu daha da tuhaf bir hal alıyor.

(bkz: haklıyken haksız çıkmak)
Sadece sampiyonluğun ne demek olduğunu bilen, hala (ofsaytin) kuram kavgasini yaşayan kızdir
nickim kadar eminim ki, bu kızlar sadece facebookta kendilerine "vay ne harbi kız helal olsun, hele babo şu kıza da bak erkek gibi hehehe" gibi iltifatlar gelsin erkekler haklarında "kafa kız" diye düşünsün diye, kısaca gösteriş için maç takip ediyorlar. maçın ilk dakikasından itibaren "bi gol gelse de feyse yazsam" diye iç dünyalarında kıvranır dururlar. o müthiş an geldiğinde facebook duvarlarını "alex <3 , yahut melo <3 , koyduk muuua " gibi gerizekalıca yazılar süsler. bari futbol bunların eline düşmeyeydi diye hayıflanırsınız. ertesi gün o kızla karşılaştığınızda say ulan fenerin ilk 11ini demek istersiniz, ama kız o kadar gerizekalıdır ki cahilliğini örtbas etmek için " amaaan ben anlamıyom sizin kadar " der şakaya vurur olayı. siz içten içe gülersiniz ve zaferin size verdiği müthiş keyifle bir ıron maiden şarkısı eşliğinde alnı açık başı dik bir şekilde yürürsünüz...
dikkat çekmeye çalışırken itici olduğunun farkına varamayan kızdır.