bugün

Suçludur.

Evet sen, depremi unutup hayatına dönen yazar kardeşim lütfen bu videoyu izler misin? Rica ediyorum.

https://youtu.be/Ran96UEnTLQ
Kanları bozuktur.
olması gerekendir, bir tarafta hayat normal seyretmeli yoksa afet bölgesine nasıl yardım edeceksin,
şu an ah vah etmek yerine ülkenin çarkını dönderen kişiler faydalıdır, bana ağlama ekmek ver.
Depremi yaşayan unutmaz.
Deprem bölgesinde ilk hafta bulunan da unutmaz. Kağıt gibi olmuş binalar, her yerden çıkan cesetler(bazıları parçalanmış, morarmış), kesif koku, toplu mezarlar. Bunları bizzat gören normal bir insan unutamaz. Bir süre sonra unutur gibi olsa da zaman zaman hep hatırlar.
Deprem bölgesinde yaşamayan gerçekten tam anlamıyla hissedemez ne oluyor ne bitiyor.
Olmaması gerekendir ki ülkecek önlem alınmalı.

Sizler burada depremi unutmuş eğleniyorsunuz, sosyal medya da aynı şekilde.

Sizler böyle davranıp unuttukça müteahhitlerde siktir et amk iki gün konuşup unutuyorlar deyip yine malzemeden çalacak, devlet yine önlem alamayacak.

Çünkü sizin gibi hayat devam ediyor ya deyip vicdanını rahatlamaya çalışanlardan dolayı, gerçi sizde vicdan ne arar. Kahramanmaraşta 40 tane ailesi ortaya çıkmayan kimliği belirsiz çocukları bizzat gömdük numara vererek. Göçükten bulduğumuz oyuncaklarını da mezar tahtalarına bağladık belki ailesi hayattaysa tanırlar diye.

Ben unutmam sizde unutursanız siz bilirsiniz.
Depremin bana unutturmadığı şey ne kadar kıymetsiz ve sefil canlılar olduğumuz oldu.

Bundan dolayı bu sefil dünyada var oluşumu devam ettirmemeye karar verdim.

intihar etmeyeceğim ama çocuk da yapmayacağım.

Yaşım 32 zaten bu yaştan sonra doğacak çocuğa doğru düzgün bakamam da bu fakirlikle.

Ben elendim arkadaşlar. Doğal seleksiyon.
Herkes unutmuş biz neden unutmayalım.