insanoğlunun başına gelebilecek en boktan olayların kahramanı olan gruplardır.

pazar sabahı, uykunun en tatlı olduğu anda kapınızı çalan yavşak arkadaşın uyandırması ile başlayan olaylar silsilesidir.

- kalk lan denize gidiyoruz, bak bak bak götte kabak gibi çıkmış, kalkma lan ya da vazgeçtim ben de yatacam yanına.

daha gözleri açılmamış, beyni halen su olan ve katılaşmamış bünye yavşak arkadaşın bu ibnemsi tutumuna karşı en güzel ve doğal olarak yataktan kalkar. neyse uzatmaya gerek yok. binersiniz arabaya diğer şerefsiz arkadaş grubunun üyelerinden xxx kod adlı arkadaş arabayı kullanmaktadır. içeride hakan altun'da sizinle yolculuk etmekte ve o saatte o enerjiyi hangi deliklerinden çıkarttıkları merak edilen arkadaşların şakaları ile yol çekilmez hale gelmektedir. 1 kaç saatlik yolculuk akabinde plaj kenarına geldiğinizde henüz uyanmış ve kendine gelmiş olamanın aptallığı ile arabadan inilir.

kabinde üzerinizi değiştirir ve hafiften kendinize gelirsiniz ancak o yavşak ve gudubet arkadaş grubu yapacakları götlükleri sanki önceden planlamışcasına eğlenir ve uygularlar. hemen arkada bulunan 6 adetlik kız grubuna sarkıp sonra yanlarına davet ederler akabinde hiç vakit kaybetmeden yavşama pozisyonlarına gark olurlar. kızlar yılışır, yanaşır, yalaşır aynı duruma düşen arkadaş grubu sizide galeyana getirir.

- lan olum hatun daşşş, bak sana sarıyor lan kötü davranmasana it oğlu it.

kızlar öyle ya da böyle def edilir ve biraz rahatlanır.

sıra denize girmeye gelir. denize girecek bünye soğuk olan suya ayağını sokar ve aynen geri vitese takar. bunu gören şerefsiz arkadaş grubunun www kod adlı olanı diğer şerefsizleri gaza getirir ve sizin bir şekilde yakalanmanızı sağlar. sizi yakalayan götelekler sanki kırmızı bültenle aranan kaçağı yakalamış gibi mutlu olmakla beraber ellerinizden ve ayaklarınızdan tutup denize atma, sizi rezil rüsva ve etiket etme girişimlerinde bulunurlar.

en sonunda sıkılan şerefsiz arkadaş grubu voleybol maçı için başka bir gruba salça olur ve maçı bir şekilde alırlar. akabinde zaten bu kadar hizmeti zorla vermiş, denize gelmiş, üstüne zorla soğuk suya atılmış bünye yine aynı zorlukla ve tehditle maça dahil edilir. maç esnasında yapılan onlarca şebeklik ve etrafa " vayy fırlamalar " sözünü söyletebilecek herşey arkadaş gurubunca yapılmış ve rezil olunmuştur.

maçın akabinde sıkılan iş bu şerefsizler artık gitme vaktinin geldiğinin kararını alır ve yemek, alkol almak daha da şerefsizleşmek için mekandan ayrılırlar.
şerefli arkadaşlardan daha eğlenceli oldukları muhakkaktır.
part 2...

Bir kaç sefer gidildikten sonra duyulan pişmanlık ile illallah ettiren arkadaş grubudur. insan evladının ne kadar karaktersizleşeceğine ve sizi yoldan çıkaracağına canlı kanlı örneklerdir.

akşam telefon gelir ki konuşmanın her bir harfi şu şekildedir;

- lannn at penisi oran buran nasıl?
+ terbiyesizlik etme lan itoğluit, ne var söyle
- yarın denize gidiyoruz bizim tayfa sende geliyorsun.
+ geliyorsun derken? kim karar verdi.
- yasin karar verdi, gelmem derse zorlama selamımı söyle dedi.
+ tehdit mi etti yani?
- valla öyle gibiydi, neyse gelmiyor musun? sen bilirsin kanka zorlamıyorum.
+ geliyorum, aklımı sikim ki geliyorum, söyle ona son şantaj hakkını kullandı malum konu hakkında haberi olsun.

herneyse ibnelikle ve şantajla denize gitmeye ikna edilmiş bulunan bünye, meteor düşsün, kar yağsın ya da ayağım kırılsın diye dua etmektedir ancak nafile, alçılı bile götürür bu şerefsiz arkadaş grubu. sabahın köründe korna sesi ve dışarıdan gelen " bak bak bak karpuz karpuz, gelmiyorsan ben geliyorum yarmaya ahahahahaha" tarzı salak salak şakalarla uyandırılmanın akabinde şort ve havlu kapılır yola çıkılır.

sahil denilen illet, gudubet, cenabet mekana gelinir ve yavşaklıklar tam olarak başlar.

- lan lan bak hatunlar var orda.
* yok lan sapları var onların.
carmadon: lan bezelye kadar beyninle plajda karı kıza mı sarkıyorsun.
- ne alakası var lan bakınıyoruz manzaralı yer olsun.

efendim durmaz bu şerefsiz arkadaş grubu bilirsiniz ama yinede insanda karşı konulmaz bir durdurma isteği uyandırırlar. neyse zor bela bir yer beğenir bunlar ve çökerler. muhabbet paso bel altı olduğundan mütevellit utanır insan haliyle;

carmadon: ayıp lan az sessiz konuşun aklını sikinizde mi anlamıyorum ki.
- bişey olmaz lan bak hatunların hepsi cıbıl bikinili.
carmadon: lan dangoz sahildeyiz çarşaflı mı olmalarını bekliyorsun.
* ya bi sus be çeneni sikim millete laf edip durma bikiniliymiş amcık sende şortlusun gay misin?
- ne alakası var şimdi şortun gay olmakla ?
* her ne sikse yorma beni.

anlamazlar efendiler, anlamazlar abiler, anlamazlar ablalar. öküz olmaya görsün insan. herneyse denize girilecektir illa götlük yapacak olan arkadaş " lan sen girme sonra haber oluyoruz marmara'da balina görüldü diye " " ahahahah " şeklinde son bir sataşma ortamda göt etme çabası sürmektedir.

biter mi bunların şerefsizlikleri? tabi ki bitmez.

* lan gelmeyin buraya işiycem sapsarı olcak buralar
- sıçsaydın çekinme.
* sus lan ancuk sanki sen işemiyon demin surat ifadeni görmedim sanki zaten o taraf ısınmıştı.

" lan karıya bak yunus gibi yüzüyor offf memeli olsun havada karada denizde yeminle fark etmez. "

en sonunda bunalır bu dangozlar ve " hadi gidelim. ben sizi evinize bırakayım duş alın akşam çıkarız. " ifadesi günün bittiğini belirler zira akşam hiçbirisinde çıkacak göt ve mecal kalmaz.