bugün

(bkz: homofobi)
(bkz: tsk düşmanlığı)

neresinden tutsanız elinizde kalan haber(!)
(bkz: çöl bedevilerinin ordumuza laf atmasi)
çöl develerinin hönkürmesidir.
bu haber düşmanlığın ve kindarlığın dışa vurumudur. insanlar daha doğrusu kendini insan zanneden 2 bacaklılar halkımızın kafasını karıştırmak ve halkı TSK dan soğutmak için böyle saçma sapan haberler ortaya atarlar. ama bilmezler ki kendi başlarındaki şeyhleri kendi karılarını ve kızlarını her fırsatta dürtüyor.
sübyancı olmaktan daha kabul edilebilir durum.
gay denize girebildiğinden bir problem teşkil etmeyecek olaydır. yüzme bildiği sürece.
-hasan deniz bugün ne güzel dimi
+evet remzi abi bencede.
-diyorumki azcık sürttürsem.
+ayıbettin abi bugün sen yarın ben.
-eyvallah koç.
+eyvallah abi.
homoseksüel ilişkileri kesinleşmesine ragmen okulla ilişkisi kesilmeyen ve sayılarının 10 larla ifade edildigi ve bunların ses kayıtlarının medyaya yansımasına ragmen hala geregini yapmayan bir yönetim.

not: bazı ideolojik olmuş ökzülerin hala bunun bir iftira oldugunu, ordu türk ordusu degilde sanki kendilerinin ideolojilerinin bu kurumlar üzerinde bir sahiplik etkisi oldugunu sanmaları ise ayrı bir acaiplik, ordu türk ordusudur, malazgirtte savasan, istanbul u feth eden ordu bu ordudur, 3 tane cuntacının bu kurumda olması hiç bir şey degiştirmez, ordununn sahibi türk milletidir, 5-10 sene hüküm sürer, milleti fişler, devleti ordu kurdu diyebilirler, bu hiç bir şeyi degiştirmez, bunlar gücü elinde tuttugunu sananların karnından konusmalarıdır, gerçek ordu kimdir? millettir, millet ordununda devletinde sahibidir, bu gerçek asla degişmez. bu millet 16 tane devleti yıkılmış, 17. devletini yine vakar ile kurmustur, bunu yıkmaya ne içerden ne de dışardan yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.
deniz kuvvetleri komutanlığı tarafından doğrulanan rezalettir.olay ile ilgili 3 öğrencinin okulla ilişkileri kesilmiş, haklarında soruşturma başlatılmıştır.deniz kuvvetleri komutanlığı habervaktim.com adlı internet sitesine konuyla alakalı açıklama yapmıştır.
şimdi de sırada ki şarkımız; gazeteyi bok at izi kalsın la suçlayanlar ,olayı kınamak yerine sübyancılıkla kıyaslamak gibi gaflete asalaklığa düşenler, gelen bu açıklamayla yeni saçmalayışlara yelken açmaya hazırlananlar için gelsin.