bugün

üçüncü nesil yazar.*
sinav cikisi , sorun bitisi , u donusu muhakkak yorumda bulunacagim yazar (bkz: bana ne dediiiii)
hızlı bir yazarımızdır kendileri efendim
muhabbeti hoş, sıcak kanlı ve deli dolu bir yazardır.
birazcık garip ve şüpheci yazar, özel mesajlarından biraz da kanımın ısındığı yazar.
izmir in dağlarında çiçekler açar zirvesinde tanışma fırsatı bulduğum,zirvemize gelen 2 bayan arkadaştan bir tanesiydi. güzel muhabbetler oldu,güleryüzlü bir yazar,nickini anlatana kadar çok uğraştı bize,ayrıca nicki oldukça güzel,diğer zirvelerde de görüşmek üzere diyorum.
doğum günü kutlanan yazardır.
dogum günün kutlu olsun yazarıdır... mutlulukla, nice mutlu yıllara ve entrylere...
yeni yaşı kutlu olsun, allah sağlıklı ve uzun ömürler nasip etsin dileklerimizi sunduğumuz yazar.
kutlu olsun doğum gunun * *
uzunca bir aradan sonra sözlüğe yeniden merhaba diyen insan.
(bkz: kendini tanımlamak)
hoşgeldin dediğim ve nisandaki zirveye beklediğim yazar. * *
nicki ile tekerleme telaffuz etme olimpiyatlarına hazırlanmama büyük katkılarda bulunmuş olan, egenin sıcaklığını odama taşımakla birlikte açtığı başlığa entry girmeme beni bin pişman eden yazar.
saat 5.30 itibariyle uyumayıp hala entry kasan* yazar.
kedisini hiç acımadan kasaba vermiş yazar. *
kedisini kasaba verdiği doğru olan fakat bu esnada içi çok acıyan yazar. ayrıca birkaç kasabın birden göz diktiği kedisinden kıyma yaptırdığı doğru olmayan kişi.**
msn zirvelerinin link verme üstadı..
d.b.d.d. diye kısalması gereken nickli güzel insan zira msn zirvelerinde konuşurken nickini yazana kadar konu değişiyor. *
nickini çok beğendiğim yazardır. bana hep bu nick üzerinde baya düşünülmüş gibi geliyor fakat düşündüğüm gibi olmadığını tahmin ediyorum.
msn zirvelerinde nickini yazana kadar konu değiştiği gibi ağ bağlantısı sorunları nedeniyle msn'den sürekli kopan insan. * sözlüğe üye olurken yazacak birşey bulamayınca nick olarak karıştırılmış tekerleme uydurmaktan başka aklına birşey gelmeyen yazar.*
daha yazdigim entryi yollamadan o entry hakkinda özel mesajla bir seyler söyleme yetenegine sahip kisilik. ajan sanirim. gammazmis bir de. mütemadiyen izliyor korkmaya basladim valla. *
kendisi bir eem. demir levhalara can veriyor. yani oyle umuyoruz.
infosu şu şekilde olmalıdır;
üçüncü nesil eem yazar.

neden? çünkü kendisi eem dünyasında önemli bir yer edinmiştir. öyle.
tatil yapıyor, ondan.
yakın tarihte demir levhaların ışıklandırma sistemlerine el atarak levhalara can verebilir belki.
(bkz: yürüyen ışık tasarımı)
(bkz: tasarım benim işim)