bugün

aslen doğal olay, doğal da, adamın karısı yanında hiç soyunmamış ki, eskilerde ayıp var, saygı var bir kere. ( kocasının yanında soyunan kadınlar terbiyesizdir, saygısızdır demiyorum. rahat ol yani. biz biliyoruz senin içini dışını) tamam ister 5 tane ister 8 tane çocuk yap ama var işte böyle hafiften bir çekinme durumları.

şimdi erkek olsan prezervatif reklamı çıksa da aynı utancı hissedecen, ya da tam gaz sevişen bir çift girse o ekrana yine kızaracan kabul et. tamam orkid'dı molped'di bilmem neydi falan bunların yanında daha olağan ama ne bileyim kişiye özel bir durum ya o utanç o yüzden sanırım.

ha bir de sabahtan akşama kadar konuşulan bir yerde körün taşı gibi sessizlik anı o reklamı bulur.
herkes kulak kesilir. "hımmmm havalarda baya ısındı ya" falan denir. reklam göz ucuyla takip edilir. dede; gözlerini kısar "ne diyo onlar ne reklamı o" diye sorar. (çakal o saçlar boşuna ağarmadı kim bilir kaç teyzem kaç dayım daha var) " yara bandı dedee o" diye geçiştirmeye kalkışırsınız. dede kendinden emin bombayı patlatır, "yok ya kanatlarını nereye sarıyon? nasıl bir yaraysa o da " yığılırsınız!

baba anneyi sanki hiç görmemiş gibi "aaaaa hanım burda mıydın bir çay koyda içelim" ( bsgçk dermiş gibi oldu. napsın adam)

ortam malzemeyle dolar, "ben bunu yarın sözlüğe yazarım" diyip gülersiniz.

tanım: ben sana daha hiç bir şey demiyorum. gördün mü 25 oldum! hala utanıyorum.
oo ooooo orkidim var en zor günümdeymiş hani nerde gel kurtar! anlarıdır.
güncel Önemli Başlıklar