bugün

işkence gibi, dişleri yok böyle korkunç korkunç.

dün gece babaannemle dedem kavga etmiş dedem sevişmek istedi kesin yine deli ya 89 yaşında bi kendine gelmesi lazım bence artık, kore savaşında 2444 tane galyalı öldürmeye benzemiyo bu işler, kulağını çekicem bunağın babaannemi rahat bırakması gerek kadın zaten ölcek bi ayağı hendekte ya, neyse babaannem dedemi kovunca yanıma geldi benle yatmaya dişlerini bardağa koydu böyle ben çok korkuyom bakamıyom bardağa şeytan çıkar diye, hemen horlamaya başladı dingil ya rüyasında topları hazırlayın ateş diye bağırıyordu sanki komutanmış peh alt tarafı piyadeymiş rambo gibiymiş ama tek başına yemiş düşmanları çok güçlü kasları varmış ben de vücut yapmak istiyom ama yicek ekmeğim bile yok ya proteyinsizim ben beynimde proteyin eksik, sonra bi de osurmaz mı dedem yatağın içi fil leşi gibi koktu valla imam olsaydı aptesti kaçardı iyi ki imam amca yoktu köpeğim rıdvan kokudan ölcekti valla zor sakinleştirdim hayvan gitti bahçedeki kediyle sevişti de anca kendine geldi ya, köpek bile seivşiyo ben hala rüyalarda sevişiyom günah bana ya tek elim var o da bi memeye değmeden gitcek valla ama zina günah şey yapmamalıyız ben derslerime çalışıp büyük adam olcam asker olcam be hey ama çürüğe alcaklarmış beni piç cafer öyle diyo bizim mahallede bi çocuk kız arkadaşı var öpüşüyo valla burnunu emmiş geçen.
(bkz: sözün bittiği yer)
(bkz: horultudan uyuyamamak) *
(bkz: yatmayın dedeler)
dedenizi kaybettiğinizde gerçekleştirmediğiniz için pişman olabileceğiniz eylem.*
(bkz: nobrain)
Hayattayken mızmızlanılan durumdur. Ancak son kez, birlikte uyuduğunuz yatakta; hareketsiz, çenesi bağlı, gözleri kapalı ve nefessiz görüldüğünde, yanına uzanıp, 'gitme' dersiniz.
bundan 15-20 sene önce böyle bi konu açılsa ki bu konu sözlükte değil tabi ki evde aile ortamında açılan bi konuşma olsa küçük yaştaki* bütün torunlar sıraya girerdi herhalde. ama ne zamanki dedeler çıktı mertlik bozuldu aga.
Kızlar için tehlikeli olabilecek durumdur.

Geçen yaz ağustos ayında köye gittik, kız kardeşim ve ben. Dedem köyde yalnız yaşayan birisi. Kız kardeşim türbanlı.

Dedem 67 yaşında. Ama gücü kuvveti yerinde. Gece olunca ortaya bir döşek attı dedem. 2 kişilik. Birde tek kişilik kanepe var. Dedem kanepede kim yatar dedi. Ben dedim.

Kız kardeşimle dedem de, aynı yatakta yatacaklardı, yer döşeğinde.

Ben soyundum ve Külotla yattım. Yorganın içine girdim. Dedem dışarı çıktı bu arada. Kız kardeşimde mutfağa gidip su içecem dedi.

Önce dedem geri geldi. Soyundu. Külotla kaldı ve lambayı karattı. Lamba karaldı ama, dıştan gelen direk lambası içeriyi oldukça aydınlatıyordu. Yatağın içine girdi. Sonra kız kardeşim geldi ve aa yattın mı dede deyip soyunmaya başladı. Arkasını döndü. Önce üstünü çıkardı. Siyah sütyen çizgisi sırtından görünüyor. Sonra yavaşça arkası dönük şekilde kot mavi uzun eteğinin fermuarını arkadan açtı. Kabak gibi poposu, siyah ince ip Tanga vari külotundan meydanda idi. Lan şu xxxx e bak aq. Dedim içimden. Dedemin yanında soyunuyorsun diye düşündüm ve kızdım kız kardeşime içimden. Türbanını çıkarmadı.

Kız kardeşim soyunurken dedem pür dikkat o nu izliyordu. Dedeme de vurasım geldi yalan yok ağzına bir tane şöyle. Torunu sonuçta.

Neyse bizimki yatağa yattı. Dedeme sırtını döndü. Yalan yok içime bir kurt düştü. Aradan 10 dk geçmeden, dedem yönünü kız kardeşime çevirdi. Tam kalçasına yapıştığı belli oluyor. Bende kısık gözlerle onlara bakıyorum. Dedemin gözler açık. Kız kardeşimin ise nefes alışları değişti. Böyle bir durumda insan ne yapabilir ki. Birşey desen, adın kötüye senin çıkar. Mecburen sustum.

Devamını birazdan editle yazarım.

Devamı : Dedemin giderek kız kardeşime arkadan yapıştığını görüyordum. Tabi yorgan var, ama net belli. Bizimki uff immmh gibi sesler çıkarmaya başladı. Bir an için 2 sini de kalkıp dövecektim. Benim alette istemsiz şekilde kalktı. Bir dede bunu yapamaz diye düşünüyordum.

Devamı gelecek birazdan.

Devamı : yarım saat bu manzarayı izledikten sonra kız kardeşimden 3 ya da 4 saniye süren, aaah ay sesleri geldi. Ne yapacağımı bilemez halde idim. Her dakika da bir bu sesleri çıkartıyordu. Sonra dedem yataktan kalktı, o ha dedim aq. Alet falan meydanda. 2 dk sonra elinde bir çay tabağı ile geri döndü. Bu esnada, yani dedem içeri gittiğinde, kız kardeşimden şunu bekledim. Abi dedem böyle yapıyor , gidelim gibisinden. Ama hiç birşey demedi bana.

Devamı birazdan.

Edit : tek açık artı oya devamını uzun uzun yazarım.
güncel Önemli Başlıklar