bugün

uluslararası af örgütü bile sızıyor.
şimdi ne olursa olsun. son bir haftada bu adamlara karşı nefret ve kin söylemini açıkça tv lerde görmek insanın midesini bulandırıyor.

biri çıkmış cenaze namazını kılmayalım, diğeri kalkmış mezarlıkları başka yer olsun tükürürüz, bir başkası karıları ve çocukları bizim malımızdır.

abi ne içiyorsunuz aq yaa. insansan eğer düşman da olsa karşındaki bunu yapar mı ya?

Işid zihniyetinin nasıl da genetiğimizde olduğunun kanıtı. eminim sorsan meydanlarda kafalarını kesmemizi isteyen milyonlarca insan vardır.

ben türkiye'me bu gibi ortaçağ vahşetini yakıştıramıyorum.

skecem yaa sapık sapık şeyler söyleniyor. lan adam düşman işte. sorgula suçluysa hapse at. vazgeçmişse cezasını indirge.

bu ne aq.

idam

tecavüz

linç

karısını kızına yeltenme

başka mezara gömme

ben sizin zihniyetinizi s.keyim ortaçağ barbarları.
işkenceyi anlarım da Müslüman bir ülkede tecavüz!!!

garip.
Türkiye'nin mutlak cumhuriyet ve demokratik yapılanmasına yakışan eylemdir.

edit: alegori
bunların ambüllerle saadet günlerinde la bu işlerden bir cacık olmaz diyorduk

küfür kafir tonla geliyordu

şimdi birbirlerini düdüklemeye başladılar

böyledir hacının hocanın işi.

menfaat bitti, tak tak.
Tank namlusu soksalarmış keşke.
Jopla yırttılarsa iyi.
af örgütü kim dedirten sikimsonik suçlama. vatan hainlerine ne yapılırsa o yapılıyor ama tecavüz dedikleri saçma sapan bi' suçlama aslı olmadığı gibi tahrik içeriyor ama tabi hain dışarıda değil içeride de yeterince olduğu için canhıraş haberi yaymak isteyenler oluyor, yemezler anam yemezler. azıcık vatan evladı olun lan o kadar mı zor.
af örgütüne koyanlar

gün gelir havalar değişir de, domalan tarafta kendilerini bulurlarsa

bir yerlere kaybolmasınlar da yorumlarını rahat olalım.
Doğru olmadığını umuyorum.
abuk örgüt savunucuları hangi ülkelerin hangi kirli ellerin maşalarısınız bilmem ama bu vatanı savunmak için eli silah tutanlar bu toprakların evlatları (has olanlar) sizin hayallarinizdeki o çirkin eylemlere karışacak insanlar değiller. domalmak ancak size yakışır, domalanlar sizi.
ben fetoculara da , ak koyunlara da gıcık oldum hep

lakin anlamadığım, bu arkadaşlar uzaktan bakarak, tecavüz emaresini nasıl tespit ettiler acaba.
(bkz: 10 aylık bebeği sikmek isteyen polis)

Ya ne olacaktı.
Darbe girişimi büyük bir suç, ama bu işkence ve tecavüzü haklı çıkarmaz .

Yargılanır, suçu sabit görülen, gerekli ceza verilir.

Yıllardır 40 000 insanın katili imralı 'da, onun suçu az mı? Yargılandı ve cezaevinde.

Umarım, bu haberlerin doğruluk payı yoktur.
iftira. bunu sunabilmek için orada olman lazım uydur uydur söyle amk. video kanıt gelirse inanırız.
Iyi olmuş diyen var şaka gibi. Sapkınlıkla sapıklık arasında bir millet olduk iyice demokrasiyi ağzınızda mundar etmeyin ya da et ne olcak ki akşam halay başı olursunuz kutlarsınız sözde müslümanlar sizi.
dünyanın af örgütü tüm dünyadaki tecavüzleri görmüş engellemiş mani olamadıklarını yargılamış gereken cezayı vermiş şimdi de sıra bize gelmiş. madem insanlarımızı bu kadar düşünüyor duyar kasıyorsunuz eyy sayın dünyanın aff örgütü ve diğer bilmem neleri;

tüm dünyadaki darbelerde öldürülen onca masum insanın kanı/canı ne olacak ? bunun hesabını kim soracak ? kim verecek ? kim yargılayacak bunları ? bosna da doğranan boşnaklara da bu kadar duyarlı mıydınız ? ya tecavüze uğrayan boşnak kadınlara ?

--amerikan askerlerinin ırakta tecavüz ettiği kadınlar kadın değil mi ?
--ya suriyede yaşanan insanlık dramları ? kadın erkek çoluk çocuk demeden katledilen tecavüz edilen perişan edilen insanlar ? yoksa onlar insan değil mi ?

tüm dünya sanki güllük gülistanlık da bir tek türkiye suçlu. sana mı kaldı dünyanın asayişini sağlamak ? sen önce efendilerine bak bakalım dünyayı yangın yerine çeviren kimler acaba ?

şerefsiz namussuz haysiyetsiz yaratıklar sizi. ahlaksız düzenbazlar sizi. siz bizi kendinizle karıştırıyor olmayasınız sakın ?
iktidar sanki çok temizde böyle işlere girişiyor. Her zaman diyorum, gün gelir sap döner, hesap döner... sonra duyarız " ben mi dedim onlara jop sokun" diye : )
düne kadar bu fetoculara kucak kucağa yaşayan beyinsizler şimdi oldular ; bu toprakların evlatları (has olanlar)
(bkz: 10 aylık bebeği sikmek isteyen polis) dan mı başlıyalım ? neyse bunlar domalmaya alışmış zaten
gün gelir nasıl güzel domaldıklarını hep birlikte görürüz.
Haşhaşlı Dolaşan at kafalı fetoculeri gaza getiren iftira. Hadi yavrularim açık edin kendinizi, pusuda bekliyorum su an.
ispat edilmediği sürece bir iddiadır..