bugün

halihazırda bir genel kurmay başkanı varken yerine atama yapılması, bu darbe tiyatrosunun asıl amacının ne olduğunu açıklar niteliktedir.
genel kurmay başkanlığına vekaleten atama yapılmasının asıl sebebi nedir?
Orduyu da binali mi yönlendirsin engin askeri bilgisiyle.

Aradığın genelkurmay a ulaşılamıyorsa başka birini genelkurmay yapar onu ararsın. Birde utanmadan 4 saat önce hulisi akar kurtarıldı falan diye açıklama yaptilar.
internette bir süre önce okuduğum bir yazıyı anımsadım hulusi akar sabaha dek hala ortaya çıkmayınca.
onu bulmaya çalışıyorum henüz bulamadım, nerde okuduğumu bile anımsamadığım için bulmam zor olacak sanırım.
yazıda ; hulusi akarın fetocu olduğunu ve bu yüzden tayyipin onu gn.kurbayın başına getirmeyi asla istemediğini ama necdet özelin son zamanlarda sürekli rahatsızlıkları yüzünden rapor alması ve bişeyden daha bahsetmişti onu unuttum bu sebeplerden dolayı bir şekilde mecburen atamış. ve diyordu yazıyı yazan bir gün bir darbe yapacak akar ve o gün halkın gözünde gerçek atatürkçü konumuna gelecek ve recebi devirerek fetonun öcünü almış olacak. bunun gibi şeylerdi ama oldukça uzun bir yazıydı.
bence erdoğan elini çabuk tuttu ve akarı ölmüşlerine kavuşturdu. gün içinde öldü haberi gelirse hiç mi hiç şaşırmam.