bugün

Falcı bacı... Zaten akp li her keko direkt "fetö" diye zıpladı yerinden. Ulan feto bu kadar güçlüyse tsk içinde o zaman atatürkçülerin başlı başına bir ordu olması lazım tsk da.

Hemen suçlu kesin fetocu polisler fetocu subaylar.

Çomar dendiği zamanda kızıyorsunuz.
öncelik ile "hangi darbe" sorusuna yanıt verilmesi gereken mevzudur. ben semte çıksam eşimi dostumu toplasam onlar da tanıdıklarını çağırsa toplaşıp gitsek mesela taksim meydanına yolda giderken topladığımızın yarısı kadar daha insan katılır eminim taksime çıkana kadar ve dünkü "darbe" yapan asker sayısından daha fazla insan toplayabilirdik. o sebep ile soruyorum hangi darbe ?

başarıya ulaşması beklenen darbede sadece köprüler tutuluyor bir kaç kamu binası ele geçiriliyor devletin kanalından korsan bildiri dağıtılıyor ele geçirildiği söylenen uçaklar ile bir kaç bomba atılıyor. gerçekten bak hükümete muhalif olmayan birisi 2 dakika düşünsün ya. sonra açsın 80 darbesine ve öncesindeki darbelere baksın. asker ne yapmış nasıl davranmış ? darbe konusunda bu kadar deneyimi olan tsk dünkü tsk mıdır allah aşkına..

biz muhalifler dahil aklı olan kimse darbe istemez. istemez kardeşim kafanıza sokun bunu. bizim derdimiz demokrasi ama öyle makarnaya kömüre oluşan demokrasi değil takım tutar gibi parti tutan vatandaşın seçimi gibi demokrasi değil. bilinçli insanların oy verdiği bir demokrasi. buda bu ülkede imkansız..
1) Darbe nasıl başarısız oldu?
2) Resmi olarak TSK nin yaptığı ortada mı?
3) bana bunları yüzeysel olarak anlatabilecek var mı? ( mesaj yazsın )
4) böyle darbe mi olur?
1980 darbesinden sonra olanlar meşru bir şekilde yeniden olacaktı.
Fetullah denen iki destek bulunca sağa sola hırlayan köpek ülkeye humeyni gibi dönecekti.
Cebimizde ki paralar bir gece de buhar olup uçacaktı.
Ülke 20 yıl değil 50 yıl geriye gidecekti.
O ortadoğu denen çukurda yaşananlar ülkemizde yaşanacaktı.
Fetö bir kere daha cia destekli bi operasyona kalkışıp evdeki hesabı çarşıya uyduramayınca başarısız darbe girişimi olarak kaldı. Aksini iddia eden arkadaşlara büyük resme bakmaları gerektiğini hatırlatıyorum.
lan hala fetullahçı generaller demiyorlar mı deli oluyorum. ulan fetonun sızamadığı yegane kurum tsk dır neden mi çünkü 13 14 yaşında ağzı süt kokarken alır çocukları ve yıllarca eğittikten sonra teğmen yapar. zamanla o teğmenler subay olur general olur haliyle de feto yada başka bir tarikatın beyin yıkama faliyetine maruz kalmaz. bu yüzden feto hiç bir zaman tskya çok istemesine rağmen sızamamıştır. ve yıllarca dinsis asker imajını halk içinde yaymaya çalışmıştır. tskya giremeyen feto bu yüzden polis teşkilatında örgütlenmiştir. ergenekon balyoz davalarını iyi hatırlayın. tsk için de fetocu personel başçavuş rütbesinden öteye gidemez.

not: dün gece mit cia ortak operasyonunu izlediniz.
Ben inanmıyorum bu zamanda darbenin olacağını.Ordunun zaten yüzde 90'ı kendi adamıydı .Son oyunla geri kalanlar da çıkarılınca heryere kendi adamını koyacak.Bırakın başarıyı darbe olması zor bu ülkede artık.