bugün

taşaksızdır.
(bkz: emlakçı).
(bkz: köz getir seri).
(bkz: skinny jean giyen erkek)
Adam demek biraz fazla olmuş.
bol pantolon yakışmıyor diyorsanız slim fit giyin. sizde haklısınız gençlik yılları kanınız kaynıyor şimdi giymeyceğinizde ne zaman giyceğniz demi.
Pipisi küçüktür. Büyük olsa utanır,rahat edemez o daracık pantolonla.
görünce lahmacun küreği ile kovalamak istediğim tiptir.
Pardon adam demişim.
yırtık kot giyen alagavat demiş. öbürü dar giyene vurduruyordur demiş. Bunları bir odaya tıkacaksın dışarı çıkmasınlar.
(bkz: baktim 3 dk kaldi attim)
Yalnız bacaklar düzgünmüş birçok kıza göre. Göt de hafif çıkık olsa ben arkadan kız derdim.
Tanım, sonuçta bir erkektir.
Her zaman abisinden kalanları giyen insanın, bir çılgınlık yaparak kardeşininkileri giymesidir.
Dar paçayi da anlamam da hadi bir yere kadar anladik diyelim ama komple giymek nedir erkeksin lan sen o got loblarinin aşağı yukarı hareketlerin net görünmesi ne seni ne de başkasını mutlu etmemeli.
Kısacası vurduruyor net.
(bkz: şu başlığı da gördüm ya)

(bkz: seviyorum sizi sözlük)

(bkz: şampiyonlar ligi müziği)
hafif kaslı bacakları, uzun boyu ve taşıyacak özgüveni varsa; bana bir yemek ısmarlayabilecek erkektir.
adam demişsin ama gay bu arkadaşım demek istediğim ılıktır.
ped takma ihtimali olan erkektir.
kendi tercihidir.
bacımızdır.
söz konusu kişi (bkz: jang geun suk) ise hakaret edenin taş olacağı, yıldırım düşeceği ve şemsiyenin açılacağı rivayet edilir.
pembe pantolon giyen adamın bir üst versiyonudur.
kız arkadaşından daha dar pantolon giymişse sorundur.
Erkek anatomisinin bu pantolonu rahatça giymesine nasıl izin verdiği merak uyandıran adamdır.
tarzı glam ise ve marc bolan gibi hakkını vererek giyiniyorsa laf edilmeyecek olandır. haricinde ibneliğini ilan etmenin en kolay yoludur.
(bkz: 80 lerde yaşıyor bazı ibneler)