bugün

95 , 99 , 2002 , 2007 , 2011 ve bugünkü halk oylamasını sayarsak 2014.
bazılarını hatırlamaz , bir çoğunda oy vermemiştir belki ama genel bir kanıya varmıştır en azından..
bu ülkede sol'a yer yok. artık genel bir seçimde de chp tarzı bir partinin ebediyen seçilemeyeceğini anlamıştır.

bu arada muhalif kardeşim iyi misin ?
'' hala aziz nesin haklıymış abi '' çok güzel uyuyordun uyandırmaya kıyamadım türkiye ' ve ''her millet hakettiği gibi yönetilir'' iletilerini paylaşmadın?
edit: eksi alınca siliyor muşum adfglş bana ne lan eksilerden moderasyon silmediği sürece bu entry bilhassa hardcore solcular için burada duracak. ahaaha.

edit2 : bu başlıkta ayar vermeye çalışan solcular temsili : http://1.bp.blogspot.com/...XD_g545c/s1600/dfhdfh.jpg
21 yaşında hırsızlara oy veren sağcı tipten daha gururludur.

senin nickini sikeyim ben ayrıca.

edit: bu adam biraz daha eksi alınca entry silip giden tiplerden. bunu da yazalım buraya. artı oy için gerekirse birçok şeyini verir.
yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır...
En az bu kadar daha yenilgi görecek tiptir. alışmalıdır.
iyice hırslanmıştır.
(bkz: daha 21 yaşında 6 seçim yenilgisi gören sağçı tip)
(bkz: solcu demişsinde bu bildiğin chpli)
Sinsi kürtler usul usul emellerine ulaşırken birbirine düşmüş türk gençliğinin o.çocuklarının ekmeğine yağ sürdüğünü gösteren sacma tartışmalardan biridir.

Yarın çok geç olacak beyler. Kendinize gelin, siktirtmeyin sağınızı solunuzu.
Bilerek cahil birakilan insanlari gorup ulkesinin geleceginin karanliklara suruklenmesini izleyen ve bunun icin uzulen solcudur. Duyarlidir, farkindadir her şeyin. Cahil degil cesur, duyarlidir. Onemli nokta. Bu tiplere satasanlar acsinlarda bi mitingleri izlesin. Anlayabilirler mi bilmem ama satasan tiplerde durum ciddi. Ve malesef 6 secim yenilgisi gormustur evet.
Yıllardır köhne bir şekilde hüküm süren solun s siyle alakası olmayan Cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP ile ittifak olan gerçekten hiç bir şekilde solcu olmadığını bir kez daha gösteren bir partinin gencinin yaşadığı hayal kırıklığıdır.
göt kılı değildir yetmez mi ?