bugün

Gazeteci Cüneyt Özdemir, kendisiyle yaptığı bir röportajı YouTube kanalından paylaştı.

Özdemir röportajında, "Ben sadece AK Parti'ye yandaş olmuyorum ki, bakıyorsunuz bir gün FETÖ'cü oluyorum, bir gün CHP'li oluyorum, bir gün HDP'li oluyorum. Kime ne sorarsam öbür mahalle elinde sopalarla geliyorlar. En çok dövdükleri de benim. Doyamadılar beni dövmeye" diyor.

Daha sonra videoda moderatörlük pozisyonuna geçen Özdemir, kendisine "Bakıyorum Ekşi Sözlük'e, ana avrat düz gidiyorlar. Ne hissediyorsunuz bu eleştirileri okuyunca?" diye soruyor.

'Konuk' Özdemir, bu soruya şöyle yanıt veriyor:

"Oturup ağlıyorum. Yok ya, övgüde de, yergide de yenilmemeniz lazım. Bunu kişisel bir durum olarak algılamıyorum. Türkiye'nin polarizasyonunun bir yansıması bu. Kimseyi de dava etmiş değilim. Bu yayında bana bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim."

Kendince kendini eleştirenleri eleştiriyor. Değişik bir çalışma olmuş.

https://youtu.be/n8oXQ_SAhdo
ekşidekilere bilerek çakıyor ki, takibi artsın etkileşimi artsın ismi yürüsün devamlı. bakmayın ekşidekilerin takip etmeyin bu adamı demesine. hepsi, bizi konuşsa da yardırsak modunda herifler * adamda uyanık, güzel oltalıyor bunları *
Hakkındaki eleştirilere bir cevap vermesi gerekiyordu artık. Böyle esprili bir yol seçmiş. Eğlenceli buldum.
görsel
bi okutsa geçer aslında.