"cumaya gittim dönücem" dönmezsen şaşarım zaten allahın zalağı, işkoloği. kapitalist düzenin piyonist şantörü. senden zaten başka ne beklenir ki. belki 2 porsiyon acılı adana siparişi de beklenebilir. bak bunu unutmuşum.

ne zaman cumaya gitsem tabelamı closed'a çeviririm. beklesin kodoğumun müşterileri. devamlı onlara hizmet etmek zorunda mıyım. kimse benim şuh sevgilimle cumadan sonra sevişmememi engelleyemez. alalade kapısından girmek yerine dağcı malzemelerimden çıkardığım halatımı ve çapamı açık penceresine atar yavaşca tırmanırım. beni saçlarını tarayarak bekliyor olur. arkası dönüktür. bilir ki onun çıplak kalçalarını çıplak bel çukurunu uzun uzun seyredeceğimi... uzun kumral saçlarını beyaz tenine yayar ve omuzlarının üstüne doğru arkasına bakmadan tarar. aynanın karşı ucunda simetrik olarak ortadan tam ikiye bölünmüş çıplak bedeninin tek tarafını görürüm. zaten o da bunu ayarlamıştır. vajinasının yarısı, göğsünün teki ve göbeğinin yarı ayva çukurluğu olan tabloma bakarım. içim aşkla ve şehvetle dolar. usulca arkadan ona yaklaşıp onu sarmaladığımda sadece başını çevirir gözlerimiz kenetlenir dudaklarımız kendini diğerinde unutur.
o yüzden ben her cumadan sonra hep ona koşarım.

https://www.youtube.com/watch?v=CxL1ukOw0hk
not: tip olarak bu herife de benziyorum galiba lan ben! *