bugün

Habervaktim adlı sitenin bir binbaşının ses kaydına ulaştığını söyledigi, ses kaydında cuma namazında insanların bombalanacagı söylenen asılsız,tırt ses kaydıdır.

Edit:başlık bana kalmış hatırladıgım kadarıyla böyle bişeydi.
rambo binbaşının söylemi.
rambo gibi bir adam olması lazım dediklerini yapması için. okudum okudum güldüm. la fontenden masallar gibi saydırmış mış mış.

adam herşeyi yapıyor. başbakanın uçağını filan indiriyor ama başlık çarpıcı ve etkileyici. yerseniz afiyet olsun. duanızda şöyle olsun.

allah ım senin rızanla entrika çevirdim tayyibe inandım sana sığındım. tsk ya saldıran hükümetin rızası ile entrikaları çeviriyorum. hamdolsun kriz bizi teğet geçti amin.
bu kayıtlar, yazılar neden hep 2. sınıf sitelere, gazetelere geliyor lan? derdirten durumdur.
sırf vatanseverlik olsun diye milleti cuma namazında öldürmeyi planlayan katilin iç sesi, ( katil diyorum çünkü daha önce katillik yapmayan bir orospu çocugunun aklına katliam yapmak nerden geliyor, 10 milyon dolar versinler ailemi güvenceye alayım yurt dışında hepsini öldrürüm diyor, başbakan dahil)muhtemelen 1 mayıs 77 de the marmara otelinden işçilerin üzerine ateş eden (ergenekon iddianamesine göre malatya dan gelip katliamı yapıp dönmüş bir görevli) kişi ile aynı derece ülkesini seven katil. bir de bu bünyenin, "kürt türk alevi herkesi karıştıracaksın, ülkenin kurtuluşu kaos ta, başka çıkış yok" demesi yok mu, s..ermisin sabaha mı saklarsın bu hastalıklı kişiyi bilmiyorum.
öyle iddialı bir haber ki ses kaydını dinleyeceğinizi zannediyorsunuz. ama açıp bakıyorsunuz ki sayfalarca yazı. kimin kıçından çıktı belli değil. bırakın efendim bu işleri artık. koyun olduktan sonra çoban mutlaka bulunur. iş koyun olmamakta.

edit: eksile eksile tatmin oluyomusun?
an itibariyle hurriyet, sabah ve zaman gazetelerinde yer almayan haber.
eğer sadece, ben barda içki içerken, üzerime bomba atma hayali kuran şerefsizler olacaksa nötr yaklaşacağım bir olayı arzu eden kişinin beyanı.
habervakti kendi çalıp kendi oynamaya devam etmektedir. asıl bu haberleri yapanları bir yere toplayıp ıslak odunla adam etmek lazımda bu pis işi yapıcak kadar işi gücü olmayan boş adam nerden bulunur o merak konusudur.