bugün

elinizde zifte benzer iğrenç kokulu viskozitesi yüksek bir sıvı kalacaktır.

nasıl içiyorsunuz onu bea ?
şerbeti kaynatmakla pek bir farkı olmayandır. belli bir yerden sonra karamelize olacaktır.

(bkz: soğuk içiniz)
bağırsağa ilk karışan madde su olunca elde kalan madde mideye yapışıyor sevigili yazar kitlesi. sonuç olarak o iğrenç zift benzeri sıvı kütlesi uzun süre mideniz ve bağırsağınızda kalıyor.yeterince iğrenç değil mi ?

bence içeriğinde ne olduğunu bilmediğin şeyleri içen ve içtikten sonra şöyle derin bir oh çeken kişiler beyinsizdir.

coca cola özütü ? içinde çiş mi var .ok mu var ? açıkla arkadaş ?
insanlar içinde ne olduğunu bilmeden neler yuttular bir bilseniz.*

Ne dersek diyelim, kimse akıllanmayacak.

Sen iyilikleri için çaba verdikçe insanlar senin mutsuzluguna yatırım yaparlar.

için de geberin rica ediyorum.

not: "gizli tarif" süsü altında satılan bir zehir, Ve gönüllü olarak sabah akşam tüketen bağımlılar.
Sözlükteki ayran lobisini coşturan, kola seven masum kitleyi üzen durum.

He amk he içinde çiş var bok var. Koskoca kola şirketleri yıllardır işi gücü bırakmış özütün içine sıçıyor. Tamam zararlı biliyoz da bokunu çıkarmayın.
Katranı kaynatsan olur mu şeker...
evet arkadaş içinde ne olduğunu bilmediğim hiç bir ürünü satın almıyorum. özellikle 869 yazmayanları hiç almıyorum. ithal ikameci ekonomiyi destekliyorum. azıcık akıllı olun adam sana ülkesinde tüketilmeyen ne idüğü belirsiz sipsiyah sıvıyı satıyor da satıyor sen de gidip litresine bilmem kaç tl para veriyorsun. devam edin böyle. bağırsaklarınız bir gün iflas edince iş işten geçmiş olur.

keşke demicem ama mide kanseri olmuş birini ziyaret edin bakalım çok manidar bir ziyaret olur bence.
sindirim sisteminde atık olarak atılan her şeyin vücuda zararlı olduğu bir gerçektir. isterseniz bir deneyin.

1 ay boyunca hiç su içmeden sadece su niyetine kola için. idrarınız ne renk olacak ? hadi cesareti olanlar, sağa sola küfür edenler ? görelim.
Kaynatmadan da içilmez o yakar mideyi be.
O zift benzeri iğrenç madde. Şekerdir. Ve içindeki diğer maddelerin özü. Mideyr yapışsa bile her şeyin önce suyu çekilir. Zaten her şeyin posası midemize yapışıyor. 2.5 litre cola içmediğimize göre 2 bardak cola nın posası mideye yapışsa dahi, içindeki coca yaprakları ile en fazla sakinleştirirken, içindeki şekerle hareketlendirir, yani nötr.
Coca cola'yla çay demlemek. Ölürsün.
ayrıca coca cola net karını açıkladıktan sonra nerelere gönderdiğini de açıklamalı. ben çok merak ediyorum. böyle çok uluslu şirketlerin net karları nerelere gidiyor ?

her neyse sonuçta zift benzeri maddenin şeker olması hiç bir şeyi değiştirmez. tamamı şeker değildir. şeker pancarından şeker elde edilmesini gören varsa bilir. hiç öyle siyahlık falan hatırlamıyorum ben. ayrıca bir zamanlar bu ülkede şeker pancarı yetiştirmek yasaklanmıştı. hatırlayın sayın yazarlar.
Bu ülkede şeker pancarı yasaklandıysa ithal edildiğinden sayın yazarlar. Bir ara ülkede yetişen gıdaları dışardan ithal etmek yasaklandı. Bu ülkeye yapılan en yararlı yeniliklerdendi ki ne yazık ki sonucu yine darbe ve yine idamla sonuçlandı.

Biraz araştırın.
http://m.youtube.com/watch?v=fMYVwkt6i3s

Budur.
Zaten uzerinde soguk iciniz yaziyor.kaynatmak ne alaka yani
coca cola içmemi durdurmayacak olay.
bütün bu yazılanları okuyup hala içmeyi durdurmayacak olan insanların olması gerçekten inanılması güç bir olaydır.
ağır işsizlikten ne yapacağını şaşırmış kişi icraatidir.

kola yüksek miktarda şeker içerir, şeker kaynadığında karamelize olur ve kaynatmaya devam ettikçe katranımsı birşeye dönüşür.

coca-cola'ya has bir durum değil, le cola'yı da kaynatsanız aynı şey olur. burdan coca-cola'cılar içine sıçıyormuş diye le cola'cılar da sıçıyor varsayımına mı varacağız?

not: coca-cola distribütörü değilim.
Pepsi yi de kaynatirsak ayni igrençliği elde eder miyiz merak edilir.
isteyenin evinde kolayca deneyebileceği iştir.

yahu arkadaşlar iğrenç bir emperyalizm ürünü olan kolayı hala meşru sayıp savunmaya geçiyorsunuz ya sizi gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum,

adam reçel ile karşılaştırma yapmış aferim reçel ile kola aynı şey zaten.

inşallah bir gün içeriğini açıklarla da geberip gidersiniz demiyorum. yazık içi boş beyninize.