bugün

Bikaç gün önce başıma gelmiş olaydır. Vallahi inanamıyorum ya la. Bi tanıdığa iş bakmak için şu ünlü emlak firmasında çalışan eski arkadaşa şartlar sorulur, kendiside ofise davet eder şartları anlatmak için tanıdıkta alınıp yana gidilir, açık ofiste orta masada oturup 2 3 saat hoşbeş konuştuktan çalışma şartlarını öğrenip bir aramızda konuşup kararlaştıralım denildikten sonra mekandan ayrılınılır. Şartlar iyi deneme değermiş die kararlaştırıldıktan sonra pazar günü rahatsız edilmez pazartesi binbir heyecan çalışan kadın aranır, kadın açmaz, tekrar aranır, tekrar açmaz, sonra mesaj yazılarak. Resmi bir dille çok yogun bir haftanın çok yogun çok yogun gününe başladıgını biliyorum biz kararımızı verdik tanıdık başlaycak unutma die mesaj attıktan sonra gelen mesaj " çok yogunum canım kusura bakma çok sevindim tamamdır müsait olur olmaz arayacagım" dedikten sonra cevaben yok cnm estagfullah tahmin ediyorum çok teşekkür ederim yüerğinin mükemmeliği ( ki yeminle çok çok iyi bir insan oldugunu heryerde bahsetmişimdir) die mesaj attıktan sonra numaradan çağrı gelir. Karıdaki kadının kocasıdır sen benım karıma nasıl canım dersin lan ( CANIM'dan kasıt cnm'dir) konum at öldürcem seni die tehdit yenilir. Has die bi durdurktan sonra abi valla büüyk yanlış anlama var ide telde adama durum ve ahval anlatılınır. sikerim abini sen benim avradıma nasıl cnm dersin konum ver denir. O an abi yanlış anlama var die içten geçirildikten sonra derdimi anlatırım die anlık konum ( şirket) atılır. adam yarım saat sonra gelir çık bakalım kapının önüne dendikten sonra çıkılır ve o an adam seni gömleğinden arabaya çekip belindeki ufak baltayı çıkarıp kovlamaya başlar. güç bela şirkete atarsın güvenlik gelir görevli gelir adama durumu anlattıktan sonra adam illa bu mesele benim meselemidir die 3 4 saat şirketin önünde bağırrı çağırır gelen iki tane ( 20l'lik 2 tane ne yaptıgını bilmeyen eleman) polis adamı iknaya çalışır ancak adam ne olursa olsun ben onunla hesabımı göreceğim diye polisin yanında bile tehdit eder ve gider.

Ulan yaşamak zorunda oldugum coğrafyaya sokayım ya

Ekmeğimizin peşindeydik baışımıza gelenlere bak

Kimsenin ırzına göz dikmedik !!!