bugün

parayı ben götürdüm diyen micheal adlı kişinin ifadesidir;

--spoiler--
320 bin euroyu Salem’den aldım, Cadu’ya gittim. Salem, Cluj’da tanınan ve etkili birisi. Ayrıca Cluj’un sahibi Arpad Paszkany’le de iş yapıyor. Parayı alan kişi, bu kadar yüklü parayı taşımaktan korktu. Arabadan şoför indi ve bana ‘ne yapayım?’ diye sordu. Parayı kontrol etmesini söyledim. Bir Türk arabayla geldi. Direkt olarak Cadu’ya gitti. Cadu, 3-4 apartmanlık bir sitede oturuyor. Paszkany şirketi için kullanılan evler. Oyuncular da burada kalıyor.”
--spoiler--

savcılıkta ifade vermeye gitmiş bu şahış.

görsel
görsel
skandal skandal diye bas bas bağırılan ama altından bi cacık çıkmayacak olan gelişmedir.
(bkz: galatasaray ın avrupa ligi ne düşürülmesi)
pek inandırıcı gelmiyor, galibiyet gayet normal geldi bana.

not: fenerbahçeliyim.
--spoiler--
Romanya'da ortaya atılan şike iddialarıyla ilgili olarak UEFA'nın görevlendirdiği iddia edilen Hırvat müfettiş Robin Boksic'in bu görevi gayri resmi olarak üstlendiği bildirildi.
--spoiler--

http://www.mersinim.net/s...da-son-gelisme-h7358.html
ben bu şike olayını çözemedim arkadaş şimdi gs'li bir adam gidecek cluj futbolcusuna para verecek buda şike sayılıp soruşturma açılacak. hadi diyelim ortada bir şike var bu var olan şike gs'yi neden ilgilendirsin ki sıradan bir adam gitmiş para vermiş şikeyle yaftalanıcak biri olması gerekiyorsa bu parayı alan futbolcudur. gs bu işten zararlı çıktığında önü alınamaz olaylar gelişir. ben zengin bir gs düşmanı olsam bütün rakiplere şike teklif ederim böylece gs ortadan kaybolur çok saçma ve mantıksız bir olay işin içinde ne bir gs yöneticisi nede futbolcusu var boşuna oyalamaca bir bok çıkmaz.
Boksic'in bu görev süresince gayri resmi olarak görüşmelerde bulunacağı eğer araştırılmaya değer bilgilere ulaşırsa UEFA'yı konuyla ilgili bilgilendireceği ve sonrasında UEFA'nın Boksic'in hazırladığı ön raporla soruşturma başlatacağı bildirildi.

Boksic'in şu anda UEFA'da resmi görevi bulunmuyor fakat UEFA daha önce kendisine bağlı olarak çalışan Hırvat müfettişi benzeri davalarda ön araştırmacı olarak kullanmaktadır.
bir fenerbahçeli olarak;

en az bizimki kadar götten uydurma gelişmelerdir.
f7 taraftarlarının internet sitelerinde bu tür organizasyonlar için kafa yordukları gerçeği varken iyi incelenmesi gereken olay.
CFR Cluj de futbolcu olup gruptan çıkma şansım Galatasaray'a göre yüksekken ve orda beğenilip başka klübe gitme şansım varken neden şike yapayım ? bunun açığa çıkma ihtimalide var bence mantıksız.