bugün

sözlüğün yeni meşgalesidir...
amacı zor çözülen oyun.
daha 2. bölümde zorlanılacak meşgale oyunu.
password 1: geekfoundation
an itibariyle bitirilen oyundur.

müzikler güzel, hikayenin anlatılışı da bir o kadar komiktir.
2. bölümdeki gözetmenin mahmut hocayı andırdığı oyun. hiç kopya çekilmiyor. *
http://www.c404.net/games/classroom3.swf
her gün 40 entry girme sebebidir, meşgalenin tartışmasız en güzel oyunu, aynı zamanda özelliğidir. ilk bölüm en fazla iki seferde geçilebiliyorken ikinci bölümü geçmek neredeyse imkansızdır. okuldan nefret edenlere tavsiye edilmektedir şiddetle, okulunuzu tekrar sevebilirsiniz. şahsen oturup ağlayacaktım, öğrenci hayatı böyle birşeymiş meğer geç anlamışız. kopyalar, hayat değiştiren yumruklar falan, acayip güzel olmuş. ikinci bölümdeki çocuğun hangi sırada oturduğunu hala bulamadım. rastgele değişiyor mu sürekli yoksa acaba hep aynı yerde mi? bulun bana lan!

oyunu farklı yerlerden de oynayabileceğimi biliyorum. sözlüğe katkım olsun diye kasıyordum ben 40 entry, hıh.
1.bölümün çok kolay olmasına ve hemen geçilmesine karşın mutlu olduğum fakat 2. bölümünden en az onun kadar nefret duyduğum zor bir oyun.
2. bölümü 2 gündür uğraşıyorum hala çözemedim.
en geyik meşgale oyunlarından biridir. amaç kopya çekmek...
niye yanındaki arkadaşı dururken taa sınıfın öbür ucundaki adamdan kopya çekmeye çalıştığını kestiremediğim bir öğrenciyi konu alan oyun.

yön tuşları+mouse ile oynanmaktadır.
2. bölümü çok kolay olan oyundur.geek denen eleman en öndeki sıranının solunda oturmaktadır.değmek yeterlidir.
9. bölümün passwordunu bildiğim oyun. ancak dokuza gelebildik. oyundaki öğretmenlerde öyle bir hissetme duyusu var ki yarasalara taş çıkarırlar.
Şu an bitirdim. Biraz kastı ama sağlık olsun.
7. kısmı çok zorlayan oyun. ne olursa olsun geçmek istiyorum da geçemiyorum.
yok mu bunun bi yolu ?

edit: bitirdim sonunda *
not: oyunun müziklerini çok beğendim.
anlayamadığım oyun.
son anda yırtmanın bir yere kadar olduğu oyun.
bilen varsa beri gelsin oyunu.