bugün

salak salak reklamları her yerde karşıma çıkan oyun.
bir ara oynayıp dağılan klanımıza en az th6 ilgili, çalışkan, prezantabl savaşanlar almayı düşünüyoruz. klanda paylaşım üst seviye olacaktır ve sürekli klan savaşları yapılacaktır.

başvuru için tag: gg8vl9r
klan ismi: yasayan_efsane

edit: klan lv 4'tür. gelenler 'uludağdan geldim' yazarsa alınması kolay olur.
Güzel bir insanın tavsiyesi ile başladığım oyun.
50. seviyeye kadar geldiğim oyun. bi aralar baya oynuyordum, artık sıkmaya başladı. 17 gün girmemişliğim var arada girip altınlarımı falan topluyorum.
Kardesim, hocalari ve hocalarimin da bulunduğu güzelim birligimizle çok zevkli olandır.

Bu oyunu iletişimin her anlamda iyi olduğu güzel bir birliğe dahil olmadan oynamayın.

Hele bir de birligimizdeki herkes türk olmaktan gurur duyan insanlar olunca tadından yenmiyor.

Son on saniyede cinlileri mi yenmedik, Amerikanları mi ezmedik. O son saniye doçlara haydi giriyoruz deyip iki yıldız öne geçmek var ya acayip zevkli lan.*
kadife sokak clanine sözlükçüler olarak teşrifinizin beklendiği clan.
minimum th8, golem + binici saldırısı yapmayı bilen arkadaşları güçlü klanımıza beklerim.

detaylar için özele.

çok güzel oyundur, valla bak, oynamasını bilene.
Güzel oyundur güzel olmasına ancak en güzel yaptıkları iş oyuncuları zorunlu taş satın almaya yönlendirmektir. Bu kadar pahalı taş satıp da bu kadar çok kişinin almasını sağlamak ise ayrı başarıdır. günlük cirolarının 5 milyon dolar civarında olduğunu duymuştum.
Th9 87 level köye sahip olduğum oyun. Zevklidir.
Birtürlü sevemediğim oyun.
artık sıkıldığım oyun. sadece klan savaşı yapıyoruz 110 küsür galibiyetimiz var 2 saldırısınıda yapacak saygılı arkadaşlar buyursun levelim 109 klanın adı edrine
th8 için en iyi klan savaşı düzeni bulamadım yokmudur güzel bir stil önerisi olan.
Boş insan itemi.
Efsanevi 9. Köy binası köyümle 8. Ezik Köy binalarını darmadağın ettiğim canım oyunum.

Eskiden bi sevgilim vardı bunu kızardı oynamama maldı biraz.
109.seviye köyümle kurduğum klanıma beklerim.
Klan adı: agora
ismim: BOTCA
Klan etiketi: #90CVQLVP
görsel
64 levelde bıraktığım oyun zamanla sıkıyor.
görsel

Satılıktır.
an itibarı ile klan savaşını tek yıldızla kaybettiğimiz oyun. malesef benim yüzümden.
2 yıldır madde bağımlısı gibi takıldığım oyundur. Herolar kafayı yedirtiyo insana.
Saçma salak oyun.
aylar önce 92 levelde bıraktığım ve bu bırakma başarısını gösterebildiğim için kendimle gurur duymamı sağlayan supercell oyunu. aga ilk başlarda güzeldi de sonradan sıktı ya.bi kaynak yükselteceksin bir hafta bekletiyor. zükerler öyle işi.
Kahve gibi alışkanlık yapıyor. Bir an çekirdek yiyorsun, bırakamıyorsun ya: aynen öyle. Zor zar bıraktım oyunu. Telefon-şarj ayrılmaz ikili olmuştu sayesinde.
Biyerden sonra sıkan oyun. Köy binasını 9a göre herşeyim full sadece klan savaşı yapmak iÇin giriyorum.
Supercell firmasının 2012 yılında Ios için çıkardığı sonra Android işletim sistemi içinde yayımlanan vakit geçirmek için ideal olan mobil oyun.