bugün

evet ekonomik krizdi , boktu , püsürdü, bidi bidiydi sonuçta işler kesat gitti piliçler resti çekti ve siz kaldınız sap... kala kala kalmışsınız bi tane kara kuğu yavrusu misali seçme dişi yaşam formuna. e şimdi sap gezip elizabethle idare etmektense kuş yuva istiyor haliyle. e o zaman bu yöntem tam sana göre :

- şimdi öncelikle bir adet terlik bulundurun yanınızda. sevişme başlar başlamaz henüz öpüşme aşamasındayken (durum daha vahime gidip mideniz bulanmadan) terlikle yukardaki ampule bi tane koyup patlatıverin! bu sizin "felaket" in boyutlarını görmenizi engelleyecektir. şaşıran kız arkadaşa "karanlıkta daha romantik oluyor aşkım" gibisinden bi yalan sıkın, pirim bile yaparsınız.

- ikinci aşama olayların sizin için hala mide bulandırıcı olarak gidiyor olması durumunda başvurulacak metoddur. burada da bir adet kese kağıdına ihtiyacınız olacak. baktınız ki ortam yeterince karanlık değil ve siz hala yüzünü görüyorsunuz: hemen yan tarafa uzanıp özenle hazırlanmış ortaboy kese kağıdınızı alın ve tek hamlede kodumu oturtun kızın kafasına !

işte size angelina jolie! (bundan sonrası tamamen hayal gücünüze bağlı)
tabi biraz "çakma" sı. ama idare edin artık. herşeyi karşı taraftan beklemek olmaz biraz da hayal gücünüzü kullanın.

(bkz: varlığım türk abazalığına armağan olsun) *
profesyonel olmak, rehberin altin kuralidir.

mantik basit;
pussy is pussy

edit:
uber-duygusal necro-romantik post-romeo tarafim agir basti, ve kendi kendime dedim ki;

- lan deniz!
+ ne var lan ya#aam!
- dogru konus lan!
+ sen adam gibi seslensene..
- pusta bak! neyse dur simdi bak ne diyecem, senin bu yaptigin sevismek olmaz, karsilikli bir sey yok cunku.
+ aslinda haklisin, sokusmak, ya da s#kismek desek?
- yok o da olmaz. hem hatun sana bisey mi sokuyor lan ipnetor! direkt olarak s#kis denir buna.
+ peki. profesyonelim ama. ustelik gurmeyim.
- tamam len profesyonel s#ikis.
+ he onu da kisalttim ben, psikis. psişik gibi, analgram yaptim!
- supersin.