bugün

Evlenin. Baktınız bu işinizi çözmedi , çocuk sahibi olun. Bir seneye cinselliği bitirme garantili tavsiye.
fatih altaylı'yı hayal etmek.
koparıp atın.
Bugüne kadar sex yapmadığı için ölen kimse olmadı, bunun bilincinde olun bir şekilde bastırırsınız.
Ey gençler topluluğu aranızda imkanı olan hemen evlensin imkanı olmayan ise oruç tutsun çünki oruç şehvet kırıcıdır. peygamber efendimiz (sav) in sözüdür ve ben bu şekilde bastırıyorum işede yaradığı gibi sevapta kazanıyorum tavsiye ederim ama oruç tutmayanlarada tavsiyem midenizi fazla doldurmayın az yeyin baharatlı ve yağlı felen yemeyin yoksa namussuz inmiyor inmezde mazallah sonra bi yere vurursunuzda hem dünyada hem ahirette çekersiniz.
Tasvip etmedigim davranislar butunu.
Kadinlar toplum baskisi aile baskisi yapiyor bunu. Ama hayir erkeklerde de var. Nasil yani ? Yani aman karsidaki kadin beni yanlis anlamasin yavas yaklasayim urkutmeyim ceylani,iliskide once guven saglayayim,sapik abaza gibi gorunmeyeyim,kiza cool goruneyim takmiyomus gibi yapayim diye kasa kasa kiza olan butun ilginizi ölduruyosunuz. Dahasi bu bastirma cesitli sebeplerden butun hayatiniza islemis olabilir. Bu sizi icten ice mutsuz ediyor olabilir. Yapilacak en mantikli sey bu sorunu kesfedip ustune gitmektir. Eger bir mericseniz bu kategoride olmama ihtimaliniz yok.
başını taşla ezmek.
Hemen evlenmek. En güzel yol bu. Kesin çözüm. Ne diyor hz ömer (r.a.) "bu dünyada 3 gün yaşayacağımı bilsem, hemen evlenir, yine allahın (c.c.) huzuruna nikahsız çıkmam." Niyeti ciddi olan, allahtan korkan, haramdan uzak duran insana allah yardım eder. isterse parası malı olmasın. Aksi taktirde herşey önüne engel olur onun. Bir işi yapmaya azmeden insanın önünde engel olmaz. Ama öyle detaylara takılır şusu şöyle olsun busu böyle olsun der burun kıvırırsan 30-40 yaşına kadar bekler, elizabetle iktifa edersin.
iman ve güclü bir irade.
Sevisin gitsin niye kasiyorsunuz?
o istek bastırılmaz ancak yön değiştirilebilinir. sokakta geçen mini etekli hatuna saldırmak gelir içinden tövbe dersin, tv'yi açarsın, belgesel kanallarını açarsın, ne güzel ormanlar, afrika derken yerli dansı ile coşmuş kabileler gelir ekrana, anadan üryan siyahi kadınlar, tövbe tövbe dersin kapatırsın olmuyor anasını satayım. en iyisi internette gazete falan okuyayaım dersin, ulan ne oldu bugün evde de kimse yok. şeytan sana çeşitli site isimlerini söyler durur. oğlum kendine gel dersin, mutfağa gidersin, raflardan muz, çikolata, fındık kreması...acıkmışsın hepsinde bir tadarsın bak tam unuttum dersin ne oluyor ya daha kötü şeyler olur, artık önü alınamaz bir felaket yola çıkmıştır, artık mutfak dolabın altında yan yana duran iki kavun farklı şeyler çağrıştırır uff uleyinnn yeter banyoya koşarsın hacı şakiri alırsın bu adamın adına yazık vala adam sabuna da bu ismi koyar mı ya, git makarnaya ver, pirince ver bu güzel ismi.
özet: gidin evlenin, bunun başka yolu yordamı yok.
oruç tutmak. spor yapmak .aslında en doğrusu evlenmektir.
Keskurtul yöntemi.
Kesinlikle asılmak değildir. Asıl asılınca tatmin olamadığın için dahada kötü durumda oluyosun.
kızgın yağı cinsel organa dökmek. hadımda olabilir.