bugün

tenasül organının değerini bilen öyle haketmeyenlere tattırmayan izmirli erkektir.
hemcinsinden teklif almış olabilir.
Teklif sahibi aynı zamanda bıyık sahibi olabilir mi?
Ötmüyordur.
bir kadının cinsel ilişki teklifini kabul ettiğinde değil reddettiğinde ömür boyu unutulmayacağını bilen erkektir ki o benim zira. aynen de öyle oldu.
ben değilimdir. nedense bu konularda nefsime hakim olamıyorum kız olsunda nasıl olursa olsun mq mantığı ağır basıyor e hayır diyendede hazreti yusuf yüreği varmış be aga.
bir homoseksüelin teklifini reddediyordur. arka cebinde kese kağıdı taşıyan vatan evlatlarımız aksi takdirde "affetmez".
Rüyamda gördüğüm erkektir. Söylemesi ayıp ben bile kendimden etkilenmiştim.
Zoru oynuyordur.hahahah.
benim amına koyim.
kadınlardan hoşlanıyordur.
sikinin bir şerefi olduğunu bilen erkektir. ulan şimdi benim gibi bir adam nasıl önüne gelenle birlikte olabilir. yok artık. herkes haddini bilsin.
Her bulduğu delikle münasebette bulunmayan erkektir.
En doğrusunu yapan erkektir.
(bkz: kayi)

3 kere yaptığım eylem.
Arada yaptığım eylem. Hayır gideri olan kızları reddedecek kadar salak değilim ama musallat kızlardansa hic gerek yok. Kalsın.
Herpes korkusu vardır. Korunmak yetmez bilir çünkü.
adamın hasıdır hası....
teklif aldığı anda boşalan erkektir. yoksa hiçbir erkek sekse hayır demez diyorsa zaten erkek değildir..
yakın zamanda başıma gelen durumdur efenim kendileri.

geçirdiğim tedaviden ötürü radyoaktif bomba gibi gezmemden mütevellit;

gelemem müzeyyen bu tür bi cinsel ilişki alimallah bizi havalara uçurur didim.
ölmek için çoğ gencim didim, 10 gün daha dayan üzerimdeki radyasyonu atayım öyle geleyim didim.
sonra aman tanrım didim http://www.youtube.com/watch?v=gbnhydOczwI
neyse çok zoruma gittiydi lan böyle bir teklife hayır demekte varmış kaderde demek ki..
hakkımda ibne dedikoduları çıkmasına sebebiyet veren durumdur.

istemiyorum kardeşim, zorla mı? ha gayette heteroseksüelim.
vurduruyor dur.
ibnedir.

net.
http://www.youtube.com/watch?v=eak0MKK0Q18
geçen gün bir kadınla buluştum. ilk buluşmamızdı... malumunuz internet ortaya çıktıktan sonra insanlar bu platformdan tanışıp birbirleri ile cinsel münasebet içerisine girmeye başladılar. ben de onlardan biriyim haliyle.

buluşmadan evvelki konuşmalarımızda cinselliğin ne kadar harikulade bir şey olduğundan ve hatta fantezilerimizden bile bahsetmiştik. durum, ilk buluşmada yüksek olasılıkla çatır çatır sevişeceğimizi gösteriyordu. hatta ona balık etli hatunlardan ne kadar tahrik olduğuma kadar açık sözlü bir şekilde duygularımı dile getirmiştim.

buluşacağımız gün yağmur yağdı, kendisi uzak bir yerden buluşma noktasına geldiğinden yanına şemsiye de almamasından mütevellit epey bir ıslanmıştı. hatta öyle ıslanmıştı ki, elbiseleriyle duşun altına girse o kadar ıslanır. buluşma noktasına bir şekilde geldi. ilk gördüğümde balık etli hatunlardan hoşlandığımı ancak şişko kadınlardan hoşlanmadığımı fark ettim.

hatta şişko kadınların balık etliyim diye erkekleri kandırdığını da o gün anladım. çeyrek asırı aşkın ömrümde kadınlar hakkında bilmediğim daha neler olduğunu bana düşündürmeye başladı bu durum.

yakınlardaki ofisime gittik. biraz muhabbet ettik. kötü bir koku geliyordu. başta ne olduğunu anlamadım. biraz süre geçtikten sonra kokunun ondan geldiğini fark ettim. şişman, terlemiş ve üzerine yağmur altında ıslanmış bir kadın kokuyordu tam karşımda. köpekler ıslanınca nasıl kokar bilirsiniz. o da onlar gibiydi adeta.

konu yine cinselliğe gelmesine rağmen sürekli konuyu malezya'nın kaybolan uçağı, iran'daki nükleer faaliyet programlarının ortadoğu üzerindeki diplomatik gerilime yol açması gibi daha uzak noktalara çekmeye çalıştım. herhangi ufak bir teklifimde evime gidip yatağa girebilecektik. ancak o koku, beni sadece balık etli kadınlardan değil neredeyse tüm kadınlardan tiksindiriyordu.

bir şekilde yalanlar bularak buluşmayı sonlandırdım.

yani cinsel ilişkiyi reddeden erkek her zaman "ılık" olmuyor değerli arkadaşlar.

bu iğrenç hikaye için özür dilerim.