bugün

performansı düşüren bir tercih olacağı kesin.
oksijen ihtiyacı ve artan kalp atışına göre, son derece yanlış bir eylem.
esnasinda değil de ilişkiden hemen sonra yapılmasının büyük haz verildiği söylenen aktivite .
sigara dumanı zig-zag çizecektir...
-çok mutluyum ayla.
+o yüzden mi sigara içiyorsun?
-kısmen.
+nası yaniii?
-şimdi seni miktim ya. bu sebepten dolayı bi mutluluk var. e mutlu oluncada sigara iyi gidiyor.
+ya benimle seviştin sen!
-miktim ulan işte!
+hayıııırr.
-lan a.ına koduğum bak a.ına koduğum diyorum yani mecazi harbi.
+allah belanı versin erol. g.tunde söndür o sigarayı.
-seni miktim ya no problems.
(bkz: sapık)
üzerine düşüp tüm cinsel hayatı mahvedebilecek bir durum.
cok güzel halka cıkarılacaktır.
aceleci davranmanın ta kendisidir. Bu eylemi yapan kişi; "sigara, oragazm olunduğunda içilir kardeşim!" şeklinde uyarılmalıdır.
muhtemelen ilişkiden sonra yorgun olacağını düşünen ve sigarasını peşin peşin içen insandır ayrıca bu kişi ilişki biter bitmez partnerine götünü dönüp uyuyacak kişidir.
deneyeninin çok olmadığını sandığım fiildir.
ancak ön sevişme sırasında yaşanabilecek hadise.

sevişmeye başlamadan önce ağız ağıza veren iki çift, okan bayülgenve müjde ar'ın ağır roman filminde yaptıkları gibi, dumanı birbirlerinin ağzlarının içine hüfürmek suretiyle hoh yaparlar. ondan ona, ondan ona derken .rusbu mangalına dönen sigara, kült'ün ablasının * eline bırakıldıktan sonra ön sevişme nihayete erdirilir ve güreş başlar.

şaka lan,sigara ile sevişmek de nerden çıktı? bi kere kız kısmı istemez öyle şey,
"saçım tutuşur, bluzum yanaaar emraah" tarzı geyiklerle kalkmış duygular iner ayıp olur.
oral seks esnasında daha güzel olan aktivite. hem hatuna da manevi bir destek gibi oluyor.
(bkz: sigaranın sperm sayısını düşürmesi)
(bkz: cinsel ilişki sırasında telefonla konuşmak)
güncel Önemli Başlıklar